Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Monika Binias ukázala výstavní zadeček dvacítky: Láska s mladším manželem je klíčem

Monika Binias ukázala výstavní zadeček dvacítky: Láska s mladším manželem je klíčem
Zdroj: Se souhlasem M. Binias / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
relax

Monika Binias (49) brzy oslaví se svým mladším manželem Petrem Biniasem (24) první výročí svatby. Ještě před výročím společně vyrazili na krásnou dovolenou do Bulharska a Itálie, odkud posílají zamilované pozdravy a Monika své fanoušky nadchla i skvostnou štíhlou postavičkou a pozadím dvacítky. "Dřív bych nevěřila, že je možné být takto šťastná," prozradila pro eXtra.cz.

"Nejdříve jsme letěli na krásné Slunečné pobřeží do Bulharska, kde jsme strávili osm dní. Teď jsme na severu Itálie ve Vencecii, kde jsme si také na jezeru Como pronajali jachtičku," prozradila pro eXtra.cz Monika Binias, která na dovolenou vyrazila se svým manželem Petrem Biniasem, nejlepšími přáteli a doma nenechali ani fenečku Amálku.

Pozadí jako lusk

Monika také nadchla své fanoušky, když sdílela snímek v plavkách, na kterém vynikla její štíhlá postava. "Wow Moni, ty jsi úplně štíhlounká, top postavička. Jak se ti to povedlo?" zeptala se jedna z fanynek, které Monika odvětila, že je jejím receptem "láska".

S manželem Petrem Biniasem brzy oslaví první výročí jejich pohádkové veselky a života si jako manželé skutečně značně užívají a Monika září víc než kdy dřív. "Užíváme si, všechno je parádní, krásné a jsem velmi spokojená. Dřív bych nevěřila, že je možné být takto šťastná," dodala pro eXtra.cz Monika.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy