Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Monika Binias se snaží mermomocí dokázat, že nepatří do starého železa: Podivná fotka vyvolala dohady

Monika Binias s mladším manželem.
Zdroj: Monika Binias archiv
+ Dalších 12 fotografií
mládí
Monika Binias (48) od poloviny července už definitivně nepatří do klanu Štiků. Praštila do toho s mladičkým hokejistou Petrem Biniasem (23) a následně se vydali na svatební cestu, kterou si podle sociálních sítí náramně užívají. Monika během dnešního dne sdílela na Instagramu snímek, který vyvolal dohady o tom, co na fotce vlastně je.

Monika Binias podle všeho prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě. Po neúspěšné reality show Štiky a všech peripetiích s rodinou konečně přišlo trochu pozitivních zpráv. Zpočátku nikdo nevěřil, že vztah s mladým hokejistou má nějakou budoucnost.

"Chce se zviditelnit a Štiková asi potřebuje mít pocit, že je stále k mání," psali tehdy lidé na sociálních sítích. Monika ale všechny překvapila, protože její vztah se zajíčkem vydržel, a co víc, dotáhli to až k oltáři.

Na konci července si řekli "ano" na Staroměstském náměstí a ženich nevypadal, že by si Moniku bral z donucení. Krátce po svatbě vyrazili na svatební cestu a navštívili třeba Německo nebo Rakousko.

Monika vše bedlivě dokumentuje na sociálních sítích, ze kterých je patrné, že to oběma stále klape. "Užíváme si medové dny. Cestujeme po Evropě. Užíváme si klid, pohodu a hlavně sebe. Můj muž mi splní, co mi na očích vidí, a rozmazluje mě. Je to krása být manželé," řekla pro eXtra.cz Monika

Podruhé vdaná Monika na Instagramu sdílela příspěvek, kterým patrně chtěla dát najevo, že do starého železa ještě nepatří. Lidé měli ovšem problém poznat, o co jde. "Jsem zmaten. To jsou prsa nebo zadek," napsal jeden z komentujících. To Moniku asi pěkně namíchlo, protože komentář záhy zmizel.

Související články

Další články