Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Monika Binias podpořila Basikovou a cupuje vládu: Neví, co chce, v Německu je pořádek

Monika Binias podpořila Basikovou a cupuje vládu: Neví, co chce, v Německu je pořádek
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
koronavirus
Monika Binias, dříve Štiková (48), je jedna z těch, která kritizuje vládu kvůli všemožným nařízením v souvislosti s koronavirem. Souhlasí například s tím, co prohlásila Bára Basiková (57), podle hvězdy Tváře vláda jen straší lidi. Monika promluvila pro redakci eXtra a podle ní vláda absolutně neví, co chce.

"V Česku se lítá z extrému do extrému. Nejdřív se zakazuje, pak se povolí akce pro tisíce lidí a pak se zase zakazuje. Vláda neví, co chce a je tu chaos. V Německu je pořádek. Tam se něco řekne a to platí. A obecně od začátku si myslím, že není možný, aby 2 či 3 procenta populace ovlivňovaly většinu. Aby se vše podřídilo, zastavila ekonomika a svět. To prostě nejde," uvedla exkluzivně pro eXtra Monika Binias, dříve Štiková.

Souhlas s rozzuřenou Basikovou

Na Instagramu sdílela příspěvek o tom, že "naprosto souhlasí s Bárou Basikovou". Podle Moniky je chování vlády neodpustitelné. Basiková, hvězda show Tvoje tvář má známý hlas 2020, totiž v pátek přidala dlouhý příspěvek o tom, jak naštvaná je kvůli celé situaci s koronavirem. Vadí jí hlavně politici, kteří zastrašují české občany.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

LIDI, VZPAMATUJME SE!!! Omlouvám se, ale hned v úvodu budu sprostá. Musím být sprostá. To už jinak nejde!!! Budu sprostá a hotovo. At' už jdou všichni, co otravujou s koronavirem a šílenýma zprávama o něm, do prdele!!! At' už držej hubu a neotravujou nás všema katastrofickýma kecama, at'už nás přestanou děsit, ničit, připravovat o zdravej rozum a o práci! Do prdele do prdele do prdele!!! Tohle má bejt jako co??? Máme se všichni zhroutit??? Proč??? O víkendu jsem přečetla pár rozhovorů s chytrými lidmi, většinou lékaři, také s hygienikem a imunologem, viděla jsem na netu rozhovor s velmi povolaným člověkem. Proč říkají úplně něco jinýho než to, co nám vnucují politici a ostatní panáci v televizi??? Co to má znamenat? Je to spiknutí? Proč se máme bát? Do prdele! Na všech odborných a povolaných místech se dozvídáme stále totéž. Že koronavirus není nebezpečný víc než silná chřipka, infekce nebo jiná viróza. Zdravý člověk ve středním věku nemá při nakažení vážnější problém. Nemoc proběhne a zase zmizí. Samozřejmě ti, kteří již nějakou nemoc mají, nebo jsou již ve vyšším věku, se musejí chránit stejně tak, jako když bývají na podzim chřipkové epidemie. A to je celý. Denně umírá na leukémii, rakovinu, plicní choroby a stovky dalších nemocí, mnohem mnohem více lidí!!! Ale nikdo nás tím nestraší! Nikdo z infekčních oddělení našich nemocnic neběhá do televize a nenahlašuje varovná čísla právě zemřelých obětí. Nikdo nás neinformuje, kolik pacientů denně zemře na onkologii, kardiologii nebo oddělení respiračních chorob. Proč by to dělal? Abychom se báli??? Ale nemoce a smrt jsou součásti našeho života, do prdele! Byly, jsou a budou, a my to nezměníme. A že v Čechách zemřelo dvě stě lidí na koronavir, když nás je tady deset milionů? To je nějaká hrozba, nějaká katastrofa? Můj kamarád měl kovid minulý týden, dva dny teplota a kašel, a to bylo všechno. Takže o co tady jde? Chci vám, vážená vládo, vzkázat, že to, co jste dopustili na jaře, se podobá zločinu. POKRAČOVÁNÍ V KOMENTÁŘÍCH!! 👇 📷 (c) @hatasovalenka

Příspěvek sdílený Bára Basiková (@barabasikova.cz),

Na Basikové ostrý vzkaz neměl Instagram u příspěvku dostatek prostoru, zbytek dopsala do komentáře. Vládě vzkazuje, že její jarní počínání se podobá zločinu. "Připravili jste statisíce lidí o práci, peníze, existenci a živobytí, vyvolali jste v lidech nesmyslnou paniku a strach, zničili jste zavedené systémy a procesy a vzali jste lidem ideály a klid," doplnila naštvaná zpěvačka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy