Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Monika Binias kritizuje nahotu českých krásek: Sama se nedávno svlékla a bez retuše vypadá jako kyprá tetka

Zdroj: Monika Binias archiv / Ornella Koktová archiv
+ Další 4 fotografie
nahota
Monika Binias (48) proslula především v bizarní reality show Štiky, kde celému českému národu ukázala nejenom své soukromí, ale také velmi vyhrocené rodinné vztahy. V současné době je vdaná za mladého hokejistu Petra Biniase (24) a žije svůj láskyplný sen v Německu. Před pár dny se Monika ovšem rozvášnila na sociálních sítích nad nahotou. Ostře se pustila do českých krásek, které se rády svlékají. Sama ale jaksi zapomněla na to, že nedávno se ona sama svlékla donaha a kdyby nebylo retuše, tak je výsledek více než žalostný...

Pořádný rozruch byl kolem Moniky Binias naposledy v červenci, kdy si na Staroměstské radnici vzala za muže mladičkého zajíčka a hokejistu Petra Biniase. Novomanželé se následně rozhodli, že život v Německu bude pro ně mnohem lepší.

Jenomže od té doby je ticho po pěšině a až na drobné přestřelky s dcerou Ornellou, se kterou má Monika vztahy na bodu mrazu, se žádný rozruch kolem rázné Moniky neudál. A tak se patrně Monika rozhodla, že přestřelku vyvolá sama.

Není to tak dlouho, co se Monika na Instagramu pustila do českých krásek, které se rády svlékají. „Taky už vám rozum nebere, proč ve všech filmech, reklamách a bulváru, tedy jenom tady v Čechách, vidíme jen polonahé existence s lascivním výrazem? Nebo koho zajímá soutěž deseti postaviček, asi jako modelek, kdo je víc nahý na sněhu a je mu vidět až do krku? Já teda nechápu smysl a účel takové nahoty a vulgárnosti v Čechách,“ rozohnila se Monika.

Monika Binias patrně už zapomněla, že to není zase tak dlouho, kdy se ona sama svlékla a následně svoji nahotu vyzdvihovala do nebes. Monika nafotila velmi provokativní snímky pro Blesk a čepýřila se výsledkem do chvíle, než Ornella zveřejnila snímky bez retuše.

Mám problém, když vidím svoji mámu takhle pózovat

„Mám problém, když vidím svou mámu takhle pózovat. Prostě takhle svou mámu nikdo vidět přece nechce. V tom smutku jsem si vzpomněla, jak byla prima, když jsme byly se sestrou malý,“ řekla tehdy Ornella (27) eXtra.cz.

Monika Binias se totiž chlubila snímky, které prošly spoustou úprav a retuší. Její dcera Ornella následně zveřejnila snímky, na kterých je její matka bez retuše, a výsledek byl víc než žalostný. Že by podivná kritika Moniky byla jen skrytá závist nad dokonalými těly mladších žen?

Související články

Další články