Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Monika Binias je ve válce s dcerou Charlotte: Jestli má někdo chorý mozek, jsi to ty

Monika Binias je ve válce s dcerou Charlotte: Jestli má někdo chorý mozek, jsi to ty
Zdroj: koláž eXtra.cz / archiv Moniky Binias a Charlotte Štikové
+ Dalších 7 fotografií
dohady v rodině
V rodině Štikových jsou holky stále na nože a tentokrát se do matky Moniky (48) ostře opřela její nejmladší dcera Charlotte (23). Monika se nedávno provdala za svého miláčka Petra Biniase (23) a na svatbu nepozvala nikoho z rodiny kromě svých rodičů. Charlotte celou svatbu a vztahy v rodině popsala pěkně zostra a její matka Monika teď vrací úder. A rozhodně na drzé dceři nenechala nit suchou.

Vyhrocené vztahy, urážky a předhazování vlastních chyb, přesně tohle v posledních měsících probíhá v rodině Štikových. Monika Binias, která se nedávno provdala za svého Petra, své dcery odepsala už před časem. A holky Ornella s Charlotte to braly jako úlevu. Občas si ale vzájemně vzkážou pár ošklivých vět přes média a sociální sítě.

S babičkou se nebavím, říká Charlotte

Lidé se rozdělili na dva tábory, když se Monika vdávala. Jedni jí vztah, lásku a život s mladým hokejistou přejí, ti druzí se smějí. Hlavně proto, že Moničina matka vypadá na svůj věk podle nich lépe než 48letá nevěsta. A na té posměvačné straně je i mladší dcera Charlotte, která se nebaví s matkou, ani babičkou.

S babičkou se nebaví už zhruba rok a nemá na ni ani žádný kontakt. "Nerozuměly jsme si spolu. Už to dál nešlo! Naše povahy se vůbec neslučují," vylíčila a dodala, že ona je hodný člověk a babička je úplně jiná. Uvedla, že když byly s Ornellou ještě děti, babička Jindřiška se s nimi vídala. Pak se prý přestala bavit s Monikou. A už to jelo.

Charlottina drzost a Moničina reakce

Charlotte navíc přiznala, že lépe vychází s babičkou z otcovy strany. "Ta je super, ale ta mámina strana je celá stejně chorá, jako je ona," pronesla ostře Charlotte. To byla pro Moniku poslední kapka. A na sítích to dala dceři pořádně sežrat.

Přetvořený obličej, lenost a dluhy

"Na Charlottin výrok na adresu mé maminky, že je chorá a zlá, bych řekla toto: "Moje maminka je báječný člověk s otevřeným srdcem, který se snaží všem pomoci," popsala Monika svou maminku a dodala: "Jen nesnese, když se člověk nechá od 18 let živit svou matkou a to i s přítelem, nic nedělá, nezadržitelně kyne, jen se válí v posteli a její život postrádá smysl.".

Přidala také, že má Charlotte ve 24 letech přetvořený celý obličej, dluží jí peníze a okradla ji. "Lživé prohlášení, že je můj manžel zlatokop, je naprosto neuvěřitelné a stvořené chorým mozkem Charlotty, která nemůže rozdýchat, že s jeho příchodem skončilo ždímání mé osoby," nebrala si servítky Monika.

Tak to vypadá, že se holky opravdu neudobří, tohle bude asi běh na dlouhou trať...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy