Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Monika Binias je ve válce s dcerou Charlotte: Jestli má někdo chorý mozek, jsi to ty

Zdroj: koláž eXtra.cz / archiv Moniky Binias a Charlotte Štikové
+ Dalších 7 fotografií
dohady v rodině
V rodině Štikových jsou holky stále na nože a tentokrát se do matky Moniky (48) ostře opřela její nejmladší dcera Charlotte (23). Monika se nedávno provdala za svého miláčka Petra Biniase (23) a na svatbu nepozvala nikoho z rodiny kromě svých rodičů. Charlotte celou svatbu a vztahy v rodině popsala pěkně zostra a její matka Monika teď vrací úder. A rozhodně na drzé dceři nenechala nit suchou.

Vyhrocené vztahy, urážky a předhazování vlastních chyb, přesně tohle v posledních měsících probíhá v rodině Štikových. Monika Binias, která se nedávno provdala za svého Petra, své dcery odepsala už před časem. A holky Ornella s Charlotte to braly jako úlevu. Občas si ale vzájemně vzkážou pár ošklivých vět přes média a sociální sítě.

S babičkou se nebavím, říká Charlotte

Lidé se rozdělili na dva tábory, když se Monika vdávala. Jedni jí vztah, lásku a život s mladým hokejistou přejí, ti druzí se smějí. Hlavně proto, že Moničina matka vypadá na svůj věk podle nich lépe než 48letá nevěsta. A na té posměvačné straně je i mladší dcera Charlotte, která se nebaví s matkou, ani babičkou.

S babičkou se nebaví už zhruba rok a nemá na ni ani žádný kontakt. „Nerozuměly jsme si spolu. Už to dál nešlo! Naše povahy se vůbec neslučují,“ vylíčila a dodala, že ona je hodný člověk a babička je úplně jiná. Uvedla, že když byly s Ornellou ještě děti, babička Jindřiška se s nimi vídala. Pak se prý přestala bavit s Monikou. A už to jelo.

Charlottina drzost a Moničina reakce

Charlotte navíc přiznala, že lépe vychází s babičkou z otcovy strany. „Ta je super, ale ta mámina strana je celá stejně chorá, jako je ona,“ pronesla ostře Charlotte. To byla pro Moniku poslední kapka. A na sítích to dala dceři pořádně sežrat.

Přetvořený obličej, lenost a dluhy

„Na Charlottin výrok na adresu mé maminky, že je chorá a zlá, bych řekla toto: "Moje maminka je báječný člověk s otevřeným srdcem, který se snaží všem pomoci,“ popsala Monika svou maminku a dodala: „Jen nesnese, když se člověk nechá od 18 let živit svou matkou a to i s přítelem, nic nedělá, nezadržitelně kyne, jen se válí v posteli a její život postrádá smysl.“.

Přidala také, že má Charlotte ve 24 letech přetvořený celý obličej, dluží jí peníze a okradla ji. „Lživé prohlášení, že je můj manžel zlatokop, je naprosto neuvěřitelné a stvořené chorým mozkem Charlotty, která nemůže rozdýchat, že s jeho příchodem skončilo ždímání mé osoby,“ nebrala si servítky Monika.

Tak to vypadá, že se holky opravdu neudobří, tohle bude asi běh na dlouhou trať…

Související články

Další články