Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Monika Beňová (52) se stala podruhé maminkou: Dcera dostala nezvyklé jméno

Monika Beňová (52) se stala podruhé maminkou: Dcera dostala nezvyklé jméno
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
život europoslankyně
Slovenská europoslankyně Monika Beňová (52) na svých sociálních sítích zveřejnila radostnou novinku. O víkendu se ve dvaapadesáti letech stala maminkou holčičky, které dala jméno hodné bojovnice.

Radostná událost se odehrála v životě europoslankyně Moniky Beňové, která ve vyšším věku přivedla na svět holčičku. Krásnou novinku oznámila prostřednictvím sociálních sítí a dcerušce dala krásné jméno Lea.

"Tak my vás všechny zdravíme a děkujeme za podporu a všechno. Leuška si vybrala dnešní ráno 1. 11. 2020 a o 8:30 přišla konečně k mamince a tatínkovi, který byl statečně s námi. Má 48 centimetrů a 2 900 gramů. Má ďolíčky ve tvářích, když se usměje, a je to naše okatá srnka. Ještě jednou veliké dík za celé ty měsíce podpory,“ napsala Monika.

Slovenská europoslankyně oznámila těhotenství v červenci poté, co slovenský tisk přišel s informací, kterou si chtěla nechat pouze pro sebe a své blízké.

Nepříjemné zprávy kvůli těhotenství v pokročilém věku

Monika Beňová v průběhu těhotenství dostala mnoho nepříjemných zpráv, kde lidé naváželi do jejího věku. Na svých sociálních sítích poslala všem rýpalům hromadný vzkaz.

„A ještě pár slov k některým naštvaným komentářům. Tohle je můj život, nečekám, že by ho někdo žil za mě. Dělám vlastní rozhodnutí a diskutuji o nich jen se svým synem a partnerem. Protože v tuto chvíli patří do mého života jen ti dva. Nechci od nikoho nic jiného než klid a pohodu. Pokud se někdo chce zlobit, tak máte vlastní životy, rodiny a facebookové profily. Vychovala jsem jako mladá dívka, bylo mi 19, skvělého syna, a teď budu vychovávat ve zralém věku skvělou dceru. Je to můj život, moje rodina, moje radosti a starosti, takže pokud nám to nepřejete, řešte si své. Nezajímám se o vaše životy."

Po oznámení, že přivedla svět krásnou holčičku se na jejím Instagramu objevilo stovky gratulací a krásných přání do života.

Související články

Další články