Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Monika Bagárová zuří, koronavirus ji přivádí k šílenství: Pandemie mi přestává dávat logiku

Monika Bagárová
Zdroj: archiv M. Bagárové
+ Další 3 fotografie
koronavirus
Koronavirová pandemie zasáhla celý svět. Lidé se tak obávají, co dalšího v téhle těžké době přijde. Znepokojení vyjádřila i zpěvačka Monika Bagárová (26) na svých sociálních sítích. Soucítí především s umělci, kteří přišli kvůli vládním opatřením o práci.

"Já už ani nevím, co si o celé té situaci COVID mám myslet. Co se mé pěvecké kariéry týče, tak se mě to momentálně nedotýká. Neměla jsem v plánu ještě koncertovat a utíkat od Ruminky," vyjádřila se Monika Bagárová na Instagramu ke koronaviru. Zpěvačka si momentálně užívá každou chvíli se svou roztomilou dcerou Ruminkou.

Sympatická brunetka přesto vnímá, že pandemie mnoho lidí velmi zasáhla. "Ale i tak mám soucit a pochopení pro muzikanty a umělce, pro které je to obrovská čára přes rozpočet a někteří si musí hledat jiné zaměstnání, aby uživili sebe a své rodiny," napsala Bagárová. Pro Českou republiku totiž začnou platit nová protikoronavirová opatření. Od pondělí 5. října po dobu čtrnácti dnů budou zakázána operní a muzikálová představení a jakékoliv pěvecké akce. Ve středu to oznámil ministr zdravotnictví Roman Prymula

Novopečená maminka se nechala slyšet, že celá pandemie jí přestává dávat logiku a doufá, že se z ní svět vzpamatuje. "Říká se, že všechno špatné je k něčemu dobré. Tak tohle je snad jen k tomu, abychom si více pomáhali a vážili si maličkostí a běžných věcí, které nejsou až takovou samozřejmostí," dodala Bagárová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy