Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Monika Bagárová září štěstím. Zpěvačka se pochlubila dojemným snímkem se svou láskou

Zamilovaná Monika Bagárová
Zdroj: Se souhlas Moniky Bagárové
+ Dalších 6 fotografií
Úspěch

Monika Bagárová je konečně opravdu šťastná. Nejenže její pěvecká kariéra a popularita stále sílí, ale pevnější pouto má také její vztah. Na Instagramu ji vidíme spokojenou po boku jejího partnera a nyní také sklízí úspěch za nové album. 

Zpěvačka Monika Bagárová (28) o sobě dává vědět víc než kdy jindy. Známá popová hvězda po rozchodu s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (32) zažívá kouzelný vztah. Její srdce získal karlovarský podnikatel Leonardo Lekaj (31). Monika již začátkem tohoto roku v pořadu TALK! přiznala, že by rodinu chtěla rozšířit právě se svou novou láskou. Nevyloučila ani svatbu, protože s Leonardem se cítí jako v pohádce.

Jejich vztah je velmi sledovaný a většina společnosti lásku zpěvačce i partnerovi přeje. „Je velmi chápavý a toho si strašně vážím. Vlastně to máme nastavené velmi pěkně, oba jsme rozumní lidé, kteří vědí, co je v životě důležité, a já jsem ráda, že to prostě bere, zvládá a dokáže se nad některými věcmi zasmát,“ svěřila se Monika při rozhovoru pro Showtime. Na Instastories nyní zveřejnila fotku, ze které jsou cítit jejich emoce a láska.

Nejen šťastný vztah, ale i posun v kariéře

S novým vztahem přišla i novinka v pěvecké kariéře. Bagárová před Vánoci vydala nové album s názvem "Silnější". Nové album vyšlo po pěti letech a produkoval ho Tomi Popovič, který s Bagárovou má také společné písně. V letošním roce plánuje nové videoklipy, více koncertů, ale hlavně chce být dobrou matkou pro svou dceru Ruminku.

"Svým albem bych chtěla motivovat všechny ženy a maminky k tomu, že všechno se dá zvládnout. Byly doby, kdy jsem si některé věci ve svém životě představovala jinak. Dnes už ale vím, že vše je opravdu tak, jak má být. A jsem za to vděčná, protože ten nahoře ví, co dělá," dodala Monika pro portál Novinky.cz. Kromě alba je novinkou i merch, který zpěvačka sdílela ve svých Instastories. Věříme, že štěstí a úspěch se budou zpěvačky držet i nadále a že ji uvidíme stále usměvavou jako nyní.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy