Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová vytasila všechny své zbraně: Tohle luxusní tělíčko si libuje v klobásách?

Tohle je dokonalé tělíčko!
Mladinká zpěvačka Monika Bagárová má naprosto dokonalou postavu. Jestli si někdo z vás myslí, že se dře hodiny ve fitku, tak jste na omylu. Již před nějakou dobou se nechala slyšet, že pro své perfektní proporce nic nedělá, ale možná by měla pomalu začít.

Monika Bagárová vzešla před lety z pěvecké show SuperStar. Na rozdíl od ostatních soutěžících neupadla v zapomnění a na své kariéře tvrdě maká. Na sociálních sítích ráda provokuje fanoušky svými dokonalými křivkami.

Nedávno opět postla fotku, ze které se hlavně pánům muselo orosit čelo. Monika je jako proutek a tvrdí, že nijak zvlášť necvičí. Pokud si ale, pánové, na tuhle krasotinku brousíte zuby, tak marně. Zpěvačka je nějakou tu dobu už šťastně zadaná.

Talentovaná Monika s úsměvem dodává, že pomalu začne cvičit kvůli zdravotním komplikacím. Kvůli své slabosti pro sladkosti, sýry, klobásy a další nezdravé věci má vyšší cholesterol. Pokud je pravda, že si v takových nezdravých surovinách libuje, a přesto vypadá takhle, tak bychom opravdu chtěli její spalování.

Související články

Další články