Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Monika Bagárová vystrojila dceři pohádkovou oslavu. Ruminka jako princezna i rodinné fotky plné štěstí

Slavnostní otevření obchodu FunBaby.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
oslava

Dcera Moniky Bagárové, malá Rumia, kterou zpěvačka přivedla na svět se svým expartnerem Makhmudem Muradovem, oslavila 3. narozeniny. V rámci této příležitosti věnovala zpěvačka své dcerce dojemné přání, do kterého zapojila i současného partnera Lea. “Jsi naše vše, moc tě milujeme! Maminka & Leo,” vzkázala pod nádhernými snímky, na kterých jsou jako rodina. Takové fotky sdílela Monika na sociální sítě vůbec poprvé. Jak vypadala oslava? Jako z pohádky! Vše bylo doladěné do posledního detailu. 

Je to už tři roky, co zpěvačku Moniku Bagárovou potkalo to největší životní štěstí. Právě před třemi lety se jí totiž narodila dcera Rumia, kterou přivedla na svět se svým expartnerem Makhmudem Muradovem.

Poprvé jako rodina

A zatímco loni zpěvačka své dceři k narozeninám věnovala píseň s názvem Vysněná, letos jí pak naopak předala dojemné přání. Do vzkazu, který umístila na svůj Instagram, zapojila i současného partnera Lea. Vůbec poprvé pak Monika sdílela snímky, na kterých je s dcerkou nejen ona samotná, ale právě i přítel. Zkrátka jako rodina.

"Milujeme, jak jsi vtipná, jak se spolu stále smějeme, kolik dobra a lásky rozdáváš. Přejeme ti, ať si tuhle krásnou energii neseš po celý život, zdraví a boží požehnání. Jsi naše vše, moc tě milujeme. Maminka & Leo," rozepsala se zpěvačka.

Oslava jako z pohádky

V rámci Ruminčiných narozenin se konala velkolepá oslava jako z pohádky. A téma? Ledové království, jak odhalila Monika na sociálních sítích v celé sérii momentů z radostné chvíle. Oslava byla doladěná do posledního detailu.

Na Ruminku čekala také řada překvapení. O největší z nich se zpěvačka již před pár dny podělila s redakcí eXtra.cz. “Největší překvapení bude dovolená. Od rodičů a sestry jsme dostali pobyt v Disneylandu, to pro Ruminku budę krásný zážitek,” řekla s nadšením v rozhovoru. Nynější oslavou tedy narozeniny pořád rozhodně nekončí.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy