Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Monika Bagárová vystavila bříško a kvete do krásy: Pohlaví miminka prozrazeno?

Monika Bagárová vystavila bříško a kvete do krásy: Pohlaví miminka prozrazeno?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
těhotenství
Už během května se Monika Bagárová (25) stane poprvé maminkou. Požehnaný stav přiznala o Vánocích, od té doby vykvetla do ještě větší krásy. Co to svědčí o pohlaví miminka, které si zatím drobounká zpěvačka nechává pro sebe? Babské rady dávají jasnou odpověď, která jistě potěší budoucího tatínka Makhmuda Muradova (29).

Monika Bagárová se už pěkně zakulatila. Fanoušci jsou jako u vytržení z fotky, na které si zpěvačka hladí těhotenské bříško. Kvete do krásy, úsměvy rozdává do všech stran a podle babských rad to znamená jediné.

"Holky berou krásou a kluci ji zase dávají," zní jedno z pořekadel o těhotenství. Jelikož to Monice sluší náramně, může to znamenat, že se Makhmud stane otcem malého zápasníka.

Divoké miminko

Další indicii zveřejnila na Instagramu sama Bagárová. "Mám takový pocit, že to bude divoké miminko. Po kom asi, po tatínkovi," smála se zpěvačka.

Ať už se skutečně narodí kluk, anebo děvče, zamilovaná dvojice se na prvního potomka nesmírně těší. Jisté je jenom jedno: budou skvělými rodiči. Monika bude rodit někdy během května.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy