Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Monika Bagárová vyrazila s Ruminkou poprvé k moři: Fanouškům poslala pozdrav v plavkách

Monika Bagárová
Zdroj: foto Monika Bagárová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
dovolená

Zpěvačka Monika Bagárová (27) vyrazila se svou roční dcerou Ruminkou na dovolenou k moři do Řecka, odkud posílá slunné pozdravy v plavkách. Společnost jim dělá ta nejbližší rodina včetně Moničiny krásné maminky. Zatímco se Makhmud Muradov (31) připravuje na další ze svých životních zápasů v Las Vegas, který již klepe na dveře.

Půvabná zpěvačka Monika Bagárová frnkla společně se svou dcerou Ruminkou a rodinou za slunným počasím do Řecka. Pro Ruminku to byl i první let, který zvládla na jedničku a společně si nyní užívají krásných rodinných chvil v té nejlepší společnosti. "Bych vám chtěla říct, že my teď s Ruminkou chodíme na diskotéky každý večer," uvedla s úsměvem k jednomu z videí.

Další životní zápas

Tatínek a partner Moniky Bagárové, MMA zápasník Makhmud Muradov, doma nezůstal, naopak odletěl se svým týmem do Las Vegas, kde ho čeká za několik dní již jeho čtvrtý zápas v UFC, kde se mu podařilo získat vítězství již třikrát ze tří zápasů. Tentokrát poměří síly s americkým zápasníkem Geraldem Meerscahertem. "Mám skvělou přípravu a cítím se dobře," uvedl na svých sociálních sítích ještě před odletem namotivovaný Muradov.

Zdá se, že Monika i s dcerou tak budou svému Makhmudovi fandit ze všech sil společně s rodinou od moře. V galerii se podívejte, jak si svou první dovolenou Monika s Ruminkou užívají.Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy