Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová vyměnila chlapa a září štěstím! Místo Američana ji dělá šťastnou další cizinec!

Monika v poslední době vypadá mnohem spokojeněji!
Zdroj: archiv
+ Dalších 26 fotografií
Monča nám v poslední době docela září štěstím! A může za to zase chlap! Vloni se sice rozešla se svým dlouhodobým zámožným přítelem z Ameriky, ale letošní rok, zdá se, bude ve znamení Slovenska. Nabrnkla si totiž Slováka a je s ním nesmírně šťastná.

Dlouho jsme fandili Moničinu vztahu na dálku. S americkým přítelem jim to opravdu slušelo. Bohužel, jak už to tak bývá, dálka byla příliš velká, a tak to nakonec nevydrželo.

Rozchod navíc poměrně dlouho tajila a vypadalo to, že se vztah snaží za každou cenu udržet. "Ze začátku jsme se střídali, jednou jsem letěla do Ameriky já, podruhé on přiletěl do Čech. Ale pak už jsem jen já létala za ním. Teď jsem dlouho tady, protože mám hodně práce,“ svěřila se v listopadu Času.sk.

S novým rokem přišel i nový přítel, a jelikož hodně času kvůli práci trávila na Slovensku, zabouchla se do Slováka. Prozatím tají jeho totožnost, ale soudě podle toho, jak září štěstím, je jen otázka času, kdy si se svým milým udělá první selfie na svůj Instagram.

Související články

Další články