Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová vyděšená k smrti: K její rodině se vloupala žena a sebrala tam dítě

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
PŘEKVAPENÍ
Zpěvačka Monika Bagárová (25) je vyděšená k smrti. A důvodem je podle ní pokus o únos malého příbuzného, miminka jejího bratrance. Vydala zprávu o tom, že jde o obchod s dětmi, jenže skutečnost je úplně jiná!

„Dávejte pozor na své děti. Dnes ráno v Brně se k mému bratrancovi vloupala žena, vzala malýho z postýlka a chtěla s ním utéct. Kdyby se bratranec neprobudil, už by ho pravděpodobně nikdy neviděli. Podle policistů se jedná o lidi, kteří obchodují s dětmi. Buďte opatrní!“ uveřejnila v neděli Instastories Monika Bagárová.

Vysvětlení

„Je šílené, co se na světě děje. Ta paní je ve vazbě a malinkej je v pořádku,“ sdělila eXtra.cz šokovaná zpěvačka, která sdílela i informaci o údajném dalším pokusu o únos dítěte na Obilním trhu v Brně.

Nicméně brněnská policie vidí situaci úplně jinak. Šlo o zvláštní shodu okolností a alkohol. „Cizinka z východní Evropy to předchozího dne přehnala na oslavě s alkoholem tak, že ztratila orientaci jak v čase, tak v prostoru. Při cestě z oslavy tak vstoupila do úplně cizího bytu v Brně Zábrdovicích. V představě, že je doma u rodiny, chtěla konejšit svého potomka. V alkoholovém opojení nerozpoznala, že dítě, které drží v náručí, není její,“ uvedl brněnský policejní mluvčí David Chaloupka.

Vyděšení

„Obezřetnost je na místě, kolegové vždy musí počítat se všemi variantami, ale po výslechu podnapilé máme jasno. Víme, že má rodinu s dětmi, a nezvládla to s alkoholem. Po výslechu a prošetření jejích tvrzení jsme ji propustili. Vyloučili jsme možnost, že by se chtěla vloupat někomu do bytu a unést dítě, tím pádem nebyl důvod, proč ji dál omezovat na svobodě. Tahle situace musela být pro rodiče frustrující, ale po vysvětlení je to určitě lepší, než kdyby nám tu řádil gang unášející děti,“ doplnil pro eXtra.cz Chaloupka, který odmítá, že by nějaká podobná skupina na jihu Moravy skutečně působila.

O Monice samotné se v poslední době často spekuluje, že je možná v radostném očekávání. Pokud by to byla pravda, bylo by logické, kdyby byla na podobné události ještě citlivější než jindy.

Související články

Další články