Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Monika Bagárová věnovala dceři zamilovanou píseň: O Makhmudovi nepadlo slovo

Monika Bagárová
Zdroj: se souhlasem Monika Bagárová
+ Dalších 5 fotografií

Zpěvačka Monika Bagárová a Makhmud Muradov před dvěma lety prožívali ty nejhezčí možné chvíle. Na svět přišla malá dcera Rumia. Nyní k jejím druhým narozeninám jí zpěvačka věnovala dojemnou píseň Vysněná. “Jsi jediná, moje vysněná, bezpodmínečná láska,” zní v songu. O Makhmudovi ale nepadlo ani slovo. 

Rumia, dcera Moniky Bagárové (27) a Makhmuda Muradova (32), oslavila druhé narozeniny. Její jméno se rodičům nejenže líbilo, ale nese v sobě také význam. Znamená nádherná, šikovná, pohostinná a také nedočkavá.

MMA zápasník se v rámci této příležitosti po dvou měsících vrátil do Česka, většinu času totiž nadále tráví v Uzbekistánu, odkud pochází a kde se naplno věnuje své MMA kariéře. Alespoň narozeniny Ruminky tak oslavili společně jako rodina, čímž se Makhmud pochlubil i na svém Instagramu.

Monika Bagárová: Píseň pro Ruminku

Známá zpěvačka své malé princezně ke druhému roku života věnovala píseň s názvem Vysněná. Dojemný song, jehož videoklip je složený ze střípků zaznamenaných společných chvil s dcerou. O tátovi Makhmudovi ale nepadlo jediné slovo a neobjevil se ani ve videoklipu.

“Jsi jediná, moje vysněná, bezpodmínečná láska. Díky tobě můžu říct, jaký je dvě srdce mít,” zní například. “V těch nejtěžších chvílích jsi to ty, kdo mi rozumí. Jsi vše, co na světě mám.” Monika jasně naznačuje, že její srdce patří jen malé Rumince.

Píseň má za necelých 24 hodin od zveřejnění téměř 200 000 zhlédnutí, dokázala se dostat do trendů na YouTube a fanoušci Monice píseň velmi pochvalují! “Nejkrásnější písnička, kterou jsi nazpívala. Dítě je to nejcennější, co nám Bůh dá. Matčina láska je nekonečná,” píší.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy