Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová v SuperStar kdysi zpívala před porotou: Letos se stala její součástí

+ Další 4 fotografie
Monika Bagárová (25) se dostavila na casting SuperStar v pouhých patnácti letech a dojala porotu, ve které tehdy seděla například Dara Rolins (47). Letos se Monika posadí mezi další čtyři porotce a při castingu bude hodnotit účinkující. Podívejte se na její video z castingu v roce 2009.

Brněnská rodačka Monika Bagárová (25) se s talentem ke zpěvu očividně už narodila. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertovala už ve svých osmi letech. Byla na festivalech jako je Gypsy Celebration nebo brněnském JazzFestu. Svůj talent přišla v roce 2009 ukázat do Česko Slovenské SuperStar.

Prozpívala se do finále

Při castingu dojala porotu a prozpívala se až do finále, kde skončila pátá. Od té doby to samozřejmě se zpěvem nevzdala a v roce 2011 vydala debutové album Shining, které s ní nazpíval bývalý partner Ben Cristovao. Nahrála několik singlů a v roce 2017 vydala další album s názvem Flashback. Ve své pěvecké kariéře stále pokračuje.

Šťastná a těhotná

Monika s Benem se stali po SuperStar nerozlučným párem. Nakonec se v roce 2012 rozešli. Po pár nevydařených dalších vztazích našla lásku v MMA zápasníkovi, který se jmenuje Makhmud Muradov a těší se spolu na příchod miminka.

Letošní řada SuperStar

Letos si Monika Bagárová sedla mezi pětičlennou porodu, kde s ní sedí také Leoš Mareš, Pavol Habera, Patricie Pagáčová a Marián Čekovský.

Související články

Další články