Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová už není sama! Princezna sbalila zabijáka s vražednými pěstmi

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
NOVÝ VZTAH
A je to venku! Už měsíc v životě jedné z nejkrásnějších českých zpěvaček Moniky Bagárové (24) hraje významnou roli chlapík, který má místo pěstí kladiva. Situace je dokonce i za tak krátkou dobu natolik vážná, že ho vzala domů k rodičům na Štědrý večer!

Účastnice letošní řady StarDance (skončila bohužel hned v druhém kole jako první) se před časem rozešla s geniálním slovenským dítětem Davidem a situace byla víc než dramatická, když komplet promazala celý svůj Instagram, aby po jeho existenci nezůstala ani stopa

Teď už ale její srdce zase hoří pro dalšího.

O koho jde? Pomalu by s ním mohla soupeřit o to, kdo má víc fanoušků na „Instáči“. Boxer Makhmud Muradov (28) s ambicemi uspět v prestižní sérii UFC jich má jen o třicet tisíc míň (254 tisíc) než jeho krásná přítelkyně.

O tom, že ti dva jsou spolu, bychom se asi nikdy nedozvěděli nebýt toho, že Monika otestovala pozornost bulvárních škralbalů a do Instastories si na Štědrý den dala krátké video z vánočně vyzdobeného domova. V něm na konci asi na půl vteřiny ukázala i Makhmuda. Kromě eXtra.cz si ale solidně populárního chlapíka zjevně nikdo ani nevšiml.

„Fakt je s ním. A vyloženě září, je s ním šťastná,“ potvrdil nám zdroj blízký zpěvačce informaci o vztahu páru.

Související články

Další články