Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Monika Bagárová už není sama. Novou lásku našla v Karlových Varech, partnera už seznámila s rodinou

Monika poskytla redakci eXtra.cz rozhovor a prozradila velké plány a novinky ve svém životě.
Zdroj: foto Jiří Schott
+ Další 3 fotografie
Nový partner

Monika Bagárová (28) před rokem řešila rozchod, letos budou její Vánoce šťastnější. Podle informací eXtra.cz je oblíbená zpěvačka čerstvě zamilovaná. Její novou láskou má být podnikatel s iniciálami L. L., který pochází z Karlových Varů.

Monika Bagárová to bude mít příští rok na festival do Karlových Varů zatraceně blízko. Našla si totiž podnikatele, který pochází přímo z lázeňského města a kterému otevřela své srdce. A že nejde jen o nějaký úlet, dokládá i to, že se pár spolu už nějaký čas ukazuje i na veřejnosti.

Vypadá to tedy vážně, což potvrzuje i nejmenovaný zdroj z blízkého okolí Bagárové. "Je to strašně moc vážné. Monika je zamilovaná až po uši. Už došlo i na seznámení s rodiči," prozradil zdroj eXtra.cz.

Nedávno se společně například objevili na akci Tempus Design, kde Monika zpívala. Jejich společnou fotografii, kde se objímají a známá zpěvačka svou lásku líbá na tvář, má redakce eXtra.cz k dispozici. Zdá se tedy, že těžké časy hodila Bagárová za hlavu.

Nejspíš doma měli Itálii

Monika dříve chodila s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem, se kterým má malou holčičku Rumiu. Nikdo nepochyboval, že Bagárová svého partnera miluje, avšak ten byl stále mimo republiku, protože pravidelně cestoval na zápasy UFC i do rodného Uzbekistánu. Pár se postupně odcizil a rozchod tak byl prakticky nevyhnutelný.

K tomu také nakonec i došlo loni o Vánocích. Zpěvačka to však měla se zápasníkem jako na houpačce. V únoru se dali nakrátko znovu dohromady, snažili se nejspíš hlavně i kvůli dceři. Ale znovu jim to nevyšlo.

Konečná

Bagárová přišla s definitivním rozhodnutím v létě, kdy za vztahem s Muradovem udělala tlustou čáru. "Chtěla bych vám oznámit, že spolu s Machem nežijeme. Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost. Jsme lidi, máme city, věříme, doufáme, děláme chyby...," uvedla Monika na svém Instagramu. Nyní tedy můžeme držet palce novému páru.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy