Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Monika Bagárová ukázala nový pokojíček malé Ruminky. Místo jako pro princeznu

Prý její kluk už má i auto a je to Mercedes.
Zdroj: Se souhlasem Moniky Bagárové
+ Další 4 fotografie
Nový život

Oblíbená zpěvačka Monika Bagárová po rozchodu s uzbeckým MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem zůstala na výchovu své malé dcerky Ruminky sama. To, že své milované holčičce nedokázala slavná hudební interpretka zajistit úplnou rodinu, vůbec neznamená, že se neumí postarat o to, aby společně měly krásný život. Pro nový začátek postavila Monika novou střechu nad hlavou a fanouškům na Instagramu se pochlubila, jaký krásný pokojíček bude Ruminka mít. 

Nový život

Jedna z našich nejkrásnějších zpěvaček Monika Bagárová je příkladem toho, že ani úspěch vám nezajistí šťastnou a úplnou rodinu. Po definitivním rozchodu se zápasníkem Makhmudem Muradovem, tatínkem své dcerky Ruminky, zůstala sama. Naštěstí má ale úžasnou rodinu, která je jí velkou oporou a pomůže, kdykoli je potřeba.

Zjistili jsme, že nám vztah radost nedělá, je nám mnohem lépe bez sebe. Jediné, co je pro nás důležité, je Ruminka, která je pro nás oba prioritou a zůstáváme oba její milující rodiče,“ řekla tehdy po rozchodu pro Super.cz Bagárová.

Zřejmě i proto, aby byla co nejvíce nablízku i svým rodičům, se Monika rozhodla postavit dům nedaleko Brna. Zpěvačka svým fanouškům na Instagramu kousek po kousku ukazuje jednotlivé části svého nového bydlení a nyní se pochlubila i naprosto pohádkovým dětským pokojíčkem, který je novým Ruminčiným královstvím.

Pokoj pro princeznu

Kdo čeká holčičí pokojíček, kterému vévodí typická růžová barva, je na omylu. Dětský pokojíček neustále usměvavé Ruminky je celý vyveden v bílé barvě a starorůžový odstín je jen pouhým doplňkem poukazujícím na to, že v této místnosti vládne malá holčička.

Asi nejkrásnějším detailem pokojíčku jsou jednotlivá písmenka zavěšená na kusu opracovaného dřeva, dávající dohromady jméno zpěvaččiny dcery - Rumia. S celkovým vzhledem místnosti pomáhala zpěvačce profesionální designérka, která vytvořila prostor, z nějž doslova sálá klid, pohoda a příjemná atmosféra.

"Pokojíček je v čistém, jednoduchém, elegantním a přitom dětském designu a my Rumince přejeme, ať se jí v novém království krásně spinká," napsala na svůj Instagram sama designérka tvořící pod značkou Mavie for Babies.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy