Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Monika Bagárová ukázala mateřství bez retuše: Únava, pláč, vyčerpání, ale pocity štěstí

Monika Bagárová ukázala mateřství bez retuše: Únava, pláč, vyčerpání, ale pocity štěstí
Zdroj: Kateřina Nováková / archiv Moniky Bagárové
+ Dalších 8 fotografií
mateřství
Zpěvačka Monika Bagárová (25) si užívá nádherné chvíle s přítelem, rodinou a hlavně malou dcerkou. Sympatická a energická Monika sotva porodila, tak se už hlásila lidem prostřednictvím videohovoru coby porotkyně SuperStar. Lidé doslova žasli nad tím, jak dokáže zpěvačka pár dní po porodu vypadat skvostně. Monika nyní na sociálních sítích zveřejnila snímek, který ukazuje mateřství bez retuše, a sklidila obrovský aplaus.

Monika Bagárová (25) v současné době odsunula konečně práci na druhou kolej a plně se věnuje své dceři Rumii a pravidelně sdílí na sociální sítě radostné chvíle s malým uzlíčkem. Zpěvačka sklidila velkou poklonu za to, jak vypadala v přímém přenosu finále SuperStar, kdy byla jen pár dní po porodu.

"Je neuvěřitelné, jak svěže a dobře vypadáte," psali fanoušci a lichotili Monice. Bagárová ale moc dobře ví, že když si člověka vezme do parády tým odborníků, tak i druhý den po porodu může žena vypadat jako naprostá bohyně.

Možná i právě proto se rozhodla, že na Instagramu zveřejní momentku, která odkrývá pravou tvář mateřství. Monika spí vedle své nádherné dcery a je poznat, že fotka rozhodně není nijak nastajlovaná.

Bagárová působí velmi unaveně, vyčerpaně, ale spokojeně. "Náročný, ale neskutečně nádherné. Ještě před chvíli byla v bříšku a já si představovala, jak ta naše Ruminka bude asi vypadat, jaká bude, jak to vše budeme zvládat, jestli budu dobrá máma, a hlavně jsem se každý den modlila za to, aby byla zdravá, protože to je nejdůležitější. Teď už to bude skoro měsíc, co je mezi námi, a já prožívám nejkrásnější životní období. Je to láska nebeská. Jooo a ještě jedna věc, pořád brečím a někdy jen tak," svěřila se lidem s tím, že i na ni někdy přijdou slabší chvilky.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy