Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová ukázala dokonalou postavu v plavkách. Tohle jí vzkázal její zápasník

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
láska
Zpěvačka Monika Bagárová (25) se pochlubila fotkou z dovolené v jednodílných plavkách. Vlna chvály na sebe nenechala dlouho čekat. Kromě potěšených fanoušků jí krásný vzkaz napsal i její přítel zápasník Makhmud Muradov. S tím je Monika opravdu a šťastná, což se projevuje i na jejím vzhledu.

Monika Bagárová oslavila před dvěma měsíci 25. narozeniny a v jejím případě platí, že čím starší, tím krásnější. Romská zpěvačka byla vždycky kočka s perfektní postavou, nyní se ale chlubí i pořádným pekáčem buchet na břiše. Je vidět, že vztah s uznávaným MMA zápasníkem jí prospívá na duši i těle.

Krásná Monika si aktuálně užívá dovolené v Africe a na svém Instagramu se pochlubila dokonalou postavou. I když břicho má perfektně vypracované, zvolila jednodílné plavky, což je trochu škoda. "Nejkrásnější Romka na světě," shoduje se hned několik jejích obdivovatelů.

Zamilovaný vzkaz jí pod fotku napsal i její partner. "Krásná moje láska. Už se těším na tobě," napsal zamilovaný rodák z Uzbekistánu. Takový vzkaz by si přála každá žena. Monika prožívá aktuálně jedno z nejhezčích období a nezbývá nic jiného, než jí popřát, aby jí láska s Makhmudem vydržela co nejdéle.

Související články

Další články