Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Monika Bagárová terčem vtípků sestry: Z její lásky k Leonardovi si utahuje, kudy chodí

Natálie Bagárová si střílí ze své sestry Moniky.
Zdroj: Se souhlasem Natálie Bagárové a Moniky Bagárové/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 7 fotografií
Legrace

Není to tak dávno, co se Monika Bagárová (28) vrátila zpět do Čech z exotické dovolené. V luxusu si užívala se svým přítelem Leonardem Lekajem a malou dcerkou Ruminkou. Od té doby, co Monika ukázala nového přítele, tak jen září štěstím. Partner ji podporuje na každém kroku, čehož si všímají i ostatní. Hlavně Moničina sestra Natálie Bagárová, která si z ní často dělá legraci. Nyní byla opět zachycena na snímku společně se zamilovaným párem na Instagramu, kde vypadá hodně nasupeně. Asi jí ta láska už leze na nervy.

Natálie Bagárová má svůj smysl pro humor. Bohužel jejím terčem posměchu teď často bývá její sestra, zpěvačka Monika Bagárová, která se téměř neodtrhne od svého podnikatele Leonarda Lekaje. Natálka si dvojici pokaždé vyfotí a postne na své sociální sítě s tím, že se jí z těch dvou chce zvracet. Myslí to ale samozřejmě s humorem.

Sestra Bagárové je z její lásky znechucená

"Monika Bagárová a dost!" napsala Natálie k zamilovanému příspěvku Moniky a Leonarda na Instagram. Poté se se svou sestrou a Leonardem viděli znovu v kavárně, kde opět zamilovaný pár vyfotila na své stories. "Zase mi je špatně z té lásky tady," připsala Natálie.

Monika Bagárová si v únoru užívala na dovolené na Zanzibaru. S sebou samozřejmě vzala svého milého Leonarda a dcerku Ruminku, kterou má s Makhmudem Muradovem. Zpěvačka se svěřila v rozhovoru pro eXtra.cz, jaký byl její návrat z dlouhého odpočinku, ihned totiž nasadila pracovní tempo. "Já velmi ráda cestuju a zároveň se i ráda vracím domů, takže pro mě je to hezký návrat do reality, hezký nástup, protože jsem se opět rychle vrátila do práce a ke svým věcem, takže fajn," řekla Monča pro eXtra.cz.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy