Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Monika Bagárová stále kojí svou tříletou Ruminku: Nemohu si pomoct, mám to ráda, říká

Monika s Ruminkou.
Zdroj: eXtra.cz/Jiří Masojídek
+ Další 4 fotografie
Kojení

Zpěvačka Monika Bagárová (28) znovu poodhalila své soukromí. V pořadu Mámy sobě otevřeně přiznala, že svou tříletou dceru Ruminku pořád ještě kojí. „Já mám vlastně to kojení ráda, je to takové emoční spojení s dítětem a neumím to úplně rozseknout, abychom přestaly,“ nechala se slyšet.

Monika Bagárová považuje kojení za jakýsi rituál. Při usínání svou tříletou dceru Ruminku stále krmí mateřským mlékem. I proto ji nenechává přes noc u prarodičů. „Rodina už se mnou o tom nemluví, protože ví, že je to zbytečný. Je to taková věc, se kterou bojuju jako máma. Já vlastně to kojení mám ráda, je to takové emoční spojení s dítětem a neumím to úplně rozseknout, abychom přestaly,“ prozradila v pořadu Mámy sobě.

Monika přitom již několikrát vyhledávala různé rady na internetu, jak skončit s kojením, ale zatím nepřestala a kojení nepřerušila. Jednou už k tomu ale měla blízko. „Bylo období, kdy jsme byly čtrnáct dní doma, byly jsme nachlazené a Ruminka chtěla kojit třeba osmkrát za den. Já byla úplně hotová, protože to bylo každou chvilku. Tak jsem se na internetu dočetla jeden tip, vyzkoušela ho a ono to zafungovalo. Jenže jak jsem byla vyčerpaná a unavená, tak jsem to večer nevydržela a dala jí napít,“ popisuje Bagárová.

Lea zná Ruminka od prvního dne

V rozhovoru mimo jiné prozradila i to, jak Ruminku představila svému novému partnerovi, karlovarskému podnikateli Leovi. Toho prý holčička zná od prvního dne, kdy se s ním zpěvačka poznala, a nechyběla ani na prvním rande.

Ruminku má Bagárová s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem, s nímž se později rozešli, když byly holčičce dva roky. Roky jsem se rozhodovala, jak opustit vztah. Nefungovalo to, nebylo to v pořádku. Já jsem pořád měla tendenci, že nemůžu odejít, když máme to dítě, že jí nemůžu vzít tátu,“ prozradila před časem pro Evropu 2.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy