Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Monika Bagárová slaví 27: Od mladičké soutěžící SuperStar po maminku v porotě

Monika Bagárová v průběhu let.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Narozeniny

Monika Bagárová, která patří k nejkrásnějším zpěvačkám na české scéně, slaví 5. července své sedmadvacáté narozeniny. Podívejte se, jak šel s Monikou čas od jejích pěveckých začátků v Superstar až po maminku malé dcerky Ruminky a partnerku MMA zápasníka Makhmuda Muradova (31).

Okouzlující rodačka z Brna Monika Bagárová se proslavila svou účastí v první řadě pěvecké show Česko Slovenská Superstar​ v roce 2009. Tento pořad měl velký úspěch, stejně jako píseň Příběh nekončí, v níž se spolu s Monikou objevili třeba Markéta Konvičková, Jan Bendig nebo Ben Cristovao.

Monika, které v té době bylo teprve patnáct let, nakonec skončila na pátém místě. Po tomto úspěchu se začala věnovat hudbě naplno a nazpívala mnoho písní a duetů. V roce 2012 měla možnost zahrát si vedlejší roli v romantickém televizním snímku Definice lásky.

Ze soutěžící porotkyní

V roce 2020 se Monika znovu vrátila na půdu Česko Slovenské SuperStar, ale tentokrát ne jako soutěžící, ale jako členka poroty. Spolu s ní se na porotcovská křesla usadili moderátor Leoš Mareš, herečka Patricie Pagáčová, hudebník Marián Čekovský a stálice Pavol Habera. Na podzim 2021 se bude vysílat už sedmá řada SuperStar, v níž budou figurovat ti samí porotci. Jen s tím rozdílem, že Monika si s sebou na natáčení bere roční dcerku Rumiu a Patricie Pagáčová zase několikatýdenní Bibianu.

Spokojená rodinka

Rumia se Monice a jejímu partnerovi, MMA zápasníkovi Makhmudu Muradovi, narodila v květnu 2020. Na Instagram, kde ji sleduje více než osm set tisíc lidí, často přidává fotografie své spokojené rodinky. Kromě pěvecké kariéry se tedy momentálně Monika věnuje hlavně své rodině.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy