Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová slaví 25. narozeniny. Tady je 25 žhavých fotek

Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
je krásná
Krásná Monika Bagárová dnes slaví již 25. narozeniny. Monika je nejen krásná, ale také velmi talentová zpěvačka. Od té doby, co jsme ji mohli vidět v pěvecké soutěži, na sobě tahle kráska pořádně zamakala. Znáte celý její příběh?

Monika Bagárová se narodila v Brně, a to 5. července 1994. Upozornila na sebe, když se přihlásila do pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar v roce 2009. V této řadě televizního pořadu se například objevil i Jan Bendig, Ben Cristovao (32), Markéta Konvičková nebo Leona Šenková.

Rodačka z Brna ihned zaujala porotce svým jemným hláskem, ale i okouzlujícím a šarmantním vzhledem. Bylo jasné, že tahle holka se chytne. A tak se i stalo. Tehdy patnáctiletá Monika se probojovala až do finále, a ačkoli nevyhrála, i tak si získala sympatie diváků.

Pár měsíců po účinkování v SuperStar nazpívala Monika duet s Robertem Opatovským, který nesl název Prší a sklidil ohromný úspěch. V roce 2011 vydala své první album pojmenované Shining, které obsahovalo 11 písní včetně skladby Ve dvou, která se objevila v pohádce režiséra Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Nic nebylo nadarmo a Monika byla za svou snahu náležitě odměněna. Na udílení cen Český slavík Mattoni 2011 získala titul Skokan roku.

Pak už šlo vše samo. Monika se objevila i v mnoho pořadech, jako je například StarDance. Její kariéra je skvěle rozjetá už od úplného začátku a nyní je Bagárová jednou z nejvýraznějších osobností českého showbyznysu.

Jeden z nejnovějších hitů Moniky, který nazpívala s již zmíněným Janem Bendigem, se jmenuje VIVA LA VIDA a na YouTube má neuvěřitelných 3,8 milionu zhlédnutí.

Kráska aktuálně žije se svým přítelem a MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (29). Jsou zamilovaní až po uši a jejich vztah stále kvete.

Zpěvačka Bagárová dnes oslavuje 25. narozeniny a pro tuto příležitost jsme pro vás připravili 25 nejkrásnějších fotek Moniky. Podívejte se do fotogalerie, jak je nádherná!

Související články

Další články