Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová si užívala festivalu Hip Hop žije na Slovensku. Doprovázel ji i její nový přítel

Monika je znova zamilovaná.
+ Dalších 34 fotografií
Nový přítel Moniky Bagárové Dávid Hodek (19) je o 3 roky mladší než zpěvačka, přes to to dali dohromady. Odmalička se věnuje hudbě, a tak je zřejmě spojila společná vášeň. Společně si užili víkend na slovenském festivalu Hip Hop žije v Bratislavě.

Mladá, krásná a talentovaná Monika Bagárová to dlouho sama nevydržela. Jen pár měsíců zpět oznámila oficiální rozchod s boháčem z USA a už září po boku jiného. Aktuální přítel Moniky pochází ze Slovenska a narodil se v Komárně. Je o 3 roky mladší než zpěvačka, ale vypadá to, že to dvojici nepřekáží. Dávid Hodek oslaví svoje 20. narozeniny letos v září, ale také má za sebou nemálo úspěchů.

Dávid se živí jako bubeník a skladatel a zřejmě to je také důvod, proč to s krásnou Monikou dali dohromady. Oba milují hudbu a pohybují se ve stejném okruhu lidí. Tento víkend si společně užili festivalu Hip Hop žije na Slovensku, a to byla také jejich první větší společenská akce, kde se ukázali jako pár. Na akci se objevil i Rytmus (40), playmate Zuzana Plačková, Majk Spirit a další.

Říká se, že věk je pouze číslo, tak uvidíme, jak mladá dvojice zvládne věkový rozdíl a vzdálenost. Snad si Monika tentokrát vybrala dobře a nebude tu po pár měsících opět rozchod.

Mohlo by vás zajímat

Další články