Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Monika Bagárová se rozněžnila: Své krásné rodince napsala dojemný vzkaz plný lásky

Monika Bagárová se rozněžnila: Své krásné rodince napsala dojemný vzkaz plný lásky
Zdroj: Se souhlasem M. Muradova
+ Dalších 13 fotografií
zpověď
Všeobecně platí, že když se žena stane matkou, přijde obrovská změna a nikdy už nebude nic tak, jak bylo. Stejně to cítí i zpěvačka Monika Bagárová (26), která se denně rozplývá a těší z malé Ruminky, kterou porodila teprve před pár měsíci. Se svým partnerem Makhmudem Muradovem (30) jsou malá šťastná rodina a zřejmě jim ani nic nechybí.

Zpěvačka a porotkyně z letošní SuperStar Monika Bagárová je rozzářená jako samotné slunce. S porodem Rumii, kterou má s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem, přišla velká změna, ze které má neuvěřitelnou radost. A její partner s ní. A rozpovídala se o tom na svém Instagramu.

Velká změna ve všem s příchodem dcery

"Každý se mě ptá, jaký to je být mámou a jestli se něco změnilo. Z mého pohledu se změnilo úplně vše. Najednou pro sebe nemám tolik času, najednou se vše točí kolem naší malé lásky, najednou mám režim a v naší rodině svítí sluníčko každý den," rozplývala se Monika s tím, že díky Rumince dostal její život úplně jiný rozměr.

"Každý večer, když usínám, se těším, až se zase ráno probudím a uvidím ten její krásnej úsměv. Vždy mi dá tolik energie, i když toho zas tak moc nenaspím," dodala zpěvačka. Jako rodina si prý užívají každou sekundu a jí samotné nic nechybí. "Jsem kompletní. Nepopsatelná láska. A víte, co je na ní nejkrásnější ? Že je čistá, upřímná a nekonečná," svěřila se šťastná Monika. "Jsem bláznivě zamilovaná máma! Je to mazec, ale nejvíc top. Vím, ze se brzy vrátím do pracovního nasazení na které se moc těším , ale taky vím, ze se vždy budu snažit abych ji byla stále na blízku a aby ji nikdy nic nechybělo hlavně citově nechybělo," zakončila příspěvek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy