Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Monika Bagárová se pochlubila rozkošným rodinným snímkem: Navždy spolu, dává jasně najevo

Monika se pochlubila krásným rodinným snímkem.
Zdroj: foto Monika Bagárová
+ Dalších 6 fotografií
vztah

Půvabná zpěvačka Monika Bagárová (27) se pochlubila krásným snímkem se svým partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (31) a jejich rozkošnou dcerou Ruminkou. Vedle "Macha" Monika jen září a dokonce barevně sladili i své outfity. 

"Spolu navždy," uvedla zpěvačka Monika Bagárová ke krásnému snímku s MMA bijcem Makhmudem Muradovem a jejich dcerou Rumiou ještě předtím, než společně vyrazili na sobotní Oktagon. Snímkem i vzkazem opět naprosto rozprášila veškeré spekulace, které tvrdily, že spolu možná už ani netvoří pár.

Uznávaného MMA zápasníka Makhmuda Muradova brzy čeká zápas v elitní soutěži smíšených bojových sportů UFC a právě i náročná příprava na turnaj, což je i důvod, proč je častěji mimo domov.

Rodina je vždy na prvním místě

"Je to těžké, ale je to moje práce. Musím využít tu možnost, kterou mám. Nechci zápasit ještě ve čtyřiceti, teď bych rád pokračoval ještě tři až pět let, co nejvíc to jde, a pak bych chtěl ukončit kariéru. Ale když jsem doma, jsem s rodinou co nejvíc," uvedl nedávno pro eXtra.cz Makhmud Muradov, pro kterého je rodina vždy na prvním místě, ze spekulací o rozchodu si rozhodně horkou hlavu nedělá a své soukromí a milované si velmi střeží.

"Peníze, sláva a všechno bylo a bude, ale rodinu člověk nesmí zanedbávat a ztratit. Je na prvním místě," dodal.
Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy