Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Monika Bagárová se pochlubila maminkou: Ve 45 letech vypadá spíš jako její starší sestra

Monika Bagárová se pochlubila maminkou: Ve 45 letech vypadá spíš jako její starší sestra
Zdroj: archiv Moniky Bagárové
+ Dalších 5 fotografií
krása
Zpěvačka Monika Bagárová (26) je jednou z nejkrásnějších žen českých hudebních vod. Při příležitosti 45. narozenin své maminky fanouškům ukázala, kdo jí krásu do vínku dal. Babička malé Ruminky na svůj věk rozhodně nevypadá, působí spíš, jako by byla Moničina starší sestra.

Monika Bagárová se proslavila v SuperStar ještě jako teenagerka a už v té době měla obrovskou oporu ve své rodině. Mladá zpěvačka měla s rodinou vždy skvělé vztahy a příbuzní jsou pro ni tím nejcennějším, obzvláště pak rodiče a sestra.

Od dob, kdy Monika přivedla na svět malou Ruminku, se na svých sociálních sítích rodinou chlubí o něco častěji. Obzvláště v době koronavirové má o mnoho více prostoru trávit čas se svými milovanými. Už dříve si fanoušci všímali, že maminka Bagárové, po níž dostala zpěvačka i křestní jméno, vypadá velmi mladě.

Maminka Moniky ve středu slaví 45. narozeniny a dcera jí na sociálních sítích poslala dojemné přání. „Maminko moje, ty moc dobře víš, co pro mě znamenáš. Krásné 45. narozeniny! Hlavně zdravíčko,“ napsala k fotce, na níž stojí oslavenkyně s Ruminkou v náruči.

Komplimenty

Fanoušci zaplavili Moničinu maminku jedním komplimentem za druhým. „Houby 45, 25. Je vidět, po kom jsi tu krásu zdědila,“ píše fanynka. „Maminka vypadá spíš jako sestra. Klobouk dolů,“ napsala další. Chválu si skutečně zaslouží, protože vypadá opravdu fantasticky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy