Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Monika Bagárová se nové lásky nemůže nabažit: Sdílela první společný snímek

Monika Bagárová vedle partnera září štěstím.
Zdroj: Se souhlasem M. Bagárová
+ Dalších 9 fotografií
vztahy

Okouzlující Monika Bagárová je již několik měsíců šťastně zadaná. Novým vztahem se zpěvačka sice netají, ale přítele Lea se dosud před svými fanoušky a médii snažila spíše skrývat. Nyní udělala zamilovaná zpěvačka výjimku a tvář své drahé polovičky po dlouhé době opět ukázala světu. „Miluju tě,“ napsala pod jejich vůbec první společný snímek. 

Půvabná zpěvačka Monika Bagárová již několik měsíců září štěstím, a to po boku nového přítele Leonarda Lekaje. Vztah s ním potvrdila pro eXtra.cz v polovině prosince loňského roku, přičemž se nějakou dobu snažila udržet si radostnou zprávu jen v soukromí.

Zamilovaná až po uši

A i když se svou láskou zpěvačka již netají, přítele na svých sociálních sítích příliš neukazuje. Povětšinou sdílí pouze tajemné snímky jejich rukou, nebo fotky, kde není vidět Leova tvář. Nyní Monika udělala výjimku a přítele ukázala světu v celé jeho kráse. Zavzpomínala tím na začátky jejich vztahu. Na svém Instagramu zveřejnila totiž vůbec první společný snímek. „Naše první. Miluji tě!“ vyznala svou lásku.

Hrdličky mají za sebou i několik společných dovolených a zdá se, že zpěvačka konečně našla svoji spřízněnou duši. O Leovi mluví doslova jako o andělovi! Dokonce si ho zamilovala i malá dcerka Ruminka, kterou Monika přivedla na svět se svým expartnerem Muradovem. „Ruminka miluje Lea od prvního setkání a já se jí nedivím,“ uvedla před časem na Instagramu.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy