Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem září štěstím: Poprvé vyvezli svou holčičku

Šťastní rodiče na první procházce s kočárkem.
Zdroj: Archiv Moniky Bagárové
+ Dalších 8 fotografií
šťastné chvíle
Zpěvačka Monika Bagárová (25) porodila svou malou princeznu před dvěma týdny. Nyní se na Instagramu pochlubila rodinnou fotkou, kde nechybí tatínek Makhmud a dcerka Rumia v kočárku. Mateřství si Monika zatím nemůže vynachválit. Už před pár dny se svěřila s tím, že být mámou je pro ni ta nejbáječnější věc na světě. Zpěvačka vypadá v roli maminky velmi spokojeně.

Dva týdny po porodu si šťastná rodinka poprvé vyrazila na společnou procházku. Malá Rumia, která přišla na svět koncem května, se má podle všeho čile k světu. Teď vyrazila s mámou a tátou poprvé na projížďku kočárkem... "Naše první společná procházka," napsala Monika (25) ke krásnému snímku.

Celá tatínek

Rumia si zatím na fotkách zakrývá obličej ručičkami, což připomíná tatínka Makhmuda, který se živí jako zápasník MMA. Nad malou holčičkou se rozplývá spousta Moničiných fanoušků i řada známých osobností a rodinných přátel. "Užívejte tyto krásné chvíle, dětičky jsou nejvíc," vzkázala v jednom z komentářů Zuzana Belohorcová. Něžná slova směrem k malé princezně pronesla i Lela Ceterová či slovenská hudebnice Daniela Jančichová z dua Twiins.

Mladá maminka

Roli maminky si Monika Bagárová nesmírně užívá. Už před otěhotněním se netajila tím, že by se chtěla stát mladou maminkou. To se jí splnilo. V pětadvaceti letech si nemůže mateřství vynachválit a chlubí se tím, jak rychle se po porodu dostala zpátky do formy a necítí žádná fyzická omezení. "V den narození Ruminky by mě ani omylem nenapadlo, že za 5 dní budu zase lítat po baráku, uklízet, vařit a prát. Ženské tělo je prostě neuvěřitelné," napsala před týdnem.

Monice přejeme, aby jí mateřství i dále tak naplňovalo a těšilo.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy