Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Monika Bagárová promluvila o svatbě: Je po uši zamilovaná a plánuje další děti

Monika Bagárová a Leonard Lekaj: Slova o svatbě i dalších dětech
Zdroj: se souhlasem M. Bagárové, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Vztah

Zpěvačka Monika Bagárová (28) je zamilovaná až po uši. Na svého milovaného podnikatele Leonarda Lekaje pěje jen samé ódy. V rozhovoru pro pořad TALK! se navíc rozpovídala i o svatbě. 

„Já bych se v budoucnu velmi ráda vdala, ale uvidíme, co čas přinese. Chtěla bych mít ještě dvě děti, u jednoho rozhodně nezůstanu. Chtěla bych mít velkou rodinu,“ rozpovídala se zpěvačka Monika Bagárová v rozhovoru pro pořad TALK!.

Již několik měsíců Monika září vedle karlovarského podnikatele Leonarda Lekaje, na kterého pěje jen samou chválu. „Leo je velmi chápavý a vše zvládá na jedničku. Netuším, co přijde, ale chci respektovat jeho soukromí. Stal se ale součástí mého nového alba, o našem vztahu je píseň Plán,“ uvedla zasněně Bagárová a nezapomněla dodat, že on je ten pravý.

Vztah s Muradovem nevyšel

Minulý rok byl pro Bagárovou turbulentní. Rozešla se s otcem své dcery Ruminky (2), MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (32). Pak se znovu na krátký čas dali dohromady, snažili se o to hlavně kvůli dceři, ale nakonec se přece jen definitivně rozešli. Nějakou dobu byla Monika sama a pak jí do cesty vstoupil její vysněný podnikatel Leo.

Jako první o jejím novém vztahu informovala redakce eXtra.cz na začátku prosince. „Jsme zamilovaní a je nám krásně. Každý si to zaslouží,“ prozradila nám tehdy. Od té doby jsou Bagárová s podnikatelem nerozlučná dvojice.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy