Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Monika Bagárová pro eXtra.cz: První slova o nové lásce

Monika Bagárová
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
ZAMILOVÁNÍ

Jak redakce eXtra.cz již informovala jako první, půvabná zpěvačka Monika Bagárová (28) po letním rozchodu s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (32), s nímž má dcerku Ruminku, našla konečně znovu lásku. Nyní ji nosí v náručí podnikatel z Karlových Varů Leo (31). Co Monika o novém vztahu řekla naší redakci?

Monika Bagárová: První vyjádření k novému muži

Porotkyně SuperStar Monika Bagárová už zase ví, jaké to je říkat muži po svém boku „Miluji tě!“. Jak redakce eXtra.cz již informovala, krásná zpěvačka randí s charismatickým podnikatelem z Karlových Varů Leem, který přespříští pondělí oslaví 32. narozeniny.

„Je to strašně moc vážné. Monika je zamilovaná až po uši. Už došlo i na seznámení s rodiči,“ prozradil zdroj z okolí naší redakci. Pár už se společně objevuje i na veřejnosti, takže bylo opravdu jen otázkou času, kdy se vztah provalí i veřejně.

Redakce eXtra.cz kontaktovala i samotnou Bagárovou, která nové city vůbec neskrývá. Že chodí právě s Leem, potvrdila, když jsme uvedli jeho jméno. K informaci se nestavěla nijak odmítavě.

„To je v pořádku, nemám potřebu něco tajit. Ale ani se nechci vyjadřovat nijak zvlášť detailněji, chci si nechat svůj soukromý život pro sebe. Vyhovuje nám to takhle. Jediné, co k tomu řeknu, je to, že jsme zamilovaní a je nám krásně. Každý si to zaslouží,“ napsala našemu redaktorovi a připojila emotikon srdíčka.

Minulost

Monika dříve chodila s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem, se kterým má malou holčičku Rumiu. Nikdo nepochyboval, že Bagárová svého partnera miluje, avšak ten byl stále mimo republiku, protože pravidelně cestoval na zápasy UFC i do rodného Uzbekistánu. Pár se postupně odcizil a rozchod tak byl prakticky nevyhnutelný.

Nakonec k němu také i došlo loni o Vánocích. Zpěvačka to však měla se zápasníkem jako na houpačce. V únoru se dali nakrátko znovu dohromady, snažili se nejspíš hlavně i kvůli dceři. Ale znovu jim to nevyšlo.

Konečná

Bagárová přišla s definitivním rozhodnutím v létě, kdy za vztahem s Muradovem udělala tlustou čáru. „Chtěla bych vám oznámit, že spolu s Machem nežijeme. Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost. Jsme lidi, máme city, věříme, doufáme, děláme chyby...,“ uvedla Monika na svém Instagramu. Tak držíme palce, snad se jejímu novému vztahu bude dařit lépe.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy