Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Monika Bagárová potvrzuje návrat k Machu Muradovovi: Odpustila jsem mu, naznačuje

Makhmud Muradov, Monika Bagárová a jejich Ruminka.
Zdroj: Se souhlasem Moniky Bagárové
+ Další 4 fotografie
PŘEKVAPENÍ

Jak redakce eXtra.cz již jako první informovala, Monika Bagárová (27) a Makhmud Muradov (31) se zase vídají a „dobré jazyky“ hlásí, že je to návrat se vším všudy. Prakticky to přiznala i sama zpěvačka. Ve svých stories na Instagramu hovoří o odpuštění.

Monika Bagárová: Slova o odpuštění

O Vánocích sice zpěvačka Monika Bagárová oznámila, že se sportovcem Makhmudem Muradovem již netvoří rodinu, a dosud se zdálo, že se vyhýbají vzájemnému kontaktu. Jenže změna nastala, když v posledních dnech trávili čas spolu.

Že jde o návrat, naznačuje nyní i sama sympatická porotkyně SuperStar.

„Odpustíte-li totiž lidem jejich prohřešky, odpustí také váš nebeský Otec vám,“ napsala, jaký citát z Bible má ráda. Co komu odpouští, nenaznačila, její fanoušci se ale dohadují, že (ex)partnerovi odpustila, že s rodinou netráví tolik času.

Makhmud Muradov: Jsou zase spolu?

Na přímý dotaz, jestli jsou opět spolu, ve stories na Instagramu odpověděla trochu vyhýbavě. „Ruminka je náš smysl života,“ napsala se srdíčkem. A pokračovala: „Oba pro ni dýcháme a uděláme vždy vše pro to, aby byla šťastná a nechybělo jí nic. Tím nemyslím materiálně.“

Je jasné, že pokud už jsou s Machem znovu partnery, nebude to tak krátkou dobu po návratu k sobě vykřikovat do světa; zvlášť poté, když nedávno oznámila rozluku.

Ale že pro malou je nejlepší, když budou maminka a tatínek spolu šťastní, to moc dobře ví i tato drobná pohledná zpěvačka…

Mach zase zmizel do ciziny

Monika donedávna trávila čas u rodičů v Brně, její mercedes zaparkovaný u domu nedaleko Prahy svědčí ale o tom, že už je zpátky ve společné domácnosti s urostlým bijcem.

Před pár dny tu byl ke spatření i Muradov, s nímž se tak Bagárová viděla. Moc se ale vzájemně neužili; stále aktivní MMA bojovník ale už odcestoval zase do zahraničí.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy