Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Monika Bagárová se rozněžnila: Poslala dojemný vzkaz dceři Markéty Konvičkové

Monika Bagárová se rozněžnila: Poslala dojemný vzkaz dceři Markéty Konvičkové
Zdroj: Instagram/Markéta Konvičková, Monika Bagárová
+ Dalších 8 fotografií
narození dítěte
Markéta Konvičková (26) dnes porodila svou dceru Amálku. Na novopečenou maminku si vzpomněla i její dobrá kamarádka Monika Bagárová (26). Zpěvačka rodince poslala dojemný vzkaz do porodnice a nezapomněla zmínit, že se už velmi těší na jejich setkání.

"Ahoj Amálko, vítej na tomto světě! Moc se na tebe s Ruminkou těšíme. Věřím, že budete stejný parťačky jako já a tvoje maminka," přivítala Monika Bagárová čerstvě narozenou dcerku Markéty Konvičkové. "A teprve teď začíná to nejkrásnější v životě," dodala a pogratulovala oběma rodičům. Na to vzápětí Markéta reagovala a zdůraznila, že se i ona a Amálka těší, až se společně setkají.

Markéta a Monika se seznámily v pěvecké soutěži Superstar, kde byly finalistkami. Nerozlučné přítelkyně spolu dokonce nazpívaly populární píseň Zůstaň se mnou, ke které natočily i klip. Obě maminky se tak nespíš nemohou dočkat, až se jejich dcerky Amálie a Rumia stanou nejlepšími kamarádkami stejně jako ony.

Novopečená maminka Markéta porodila o něco dřív, než předpokládala. Vše se ale nejspíše obešlo bez komplikací a narození Amálky se zúčastnil i tatínek René Kuboš. „Amálie. Poklad v náručí. Vítej, sluníčko. Už teď má naše dcera svoji hlavu, prostě už chtěla být s náma! Nejkrásnější moment tě spatřit a přitulit si tě k sobě,“ napsala na sociálních sítích zpěvačka, která prozradila, že by šla klidně rodit znovu. Stejně jako Monika Bagárová i Markéta by pravděpodobně chtěla velikou rodinu. Možná se tak kamarádky brzy znovu dočkají společného těhotenství.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy