Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Monika Bagárová poprvé o vztahu s fešným Leem: Detaily z první společné dovolené

+ Dalších 10 fotografií

Zpěvačka Monika Bagárová byla jednou z hvězd, která nemohla chybět na velkolepém koncertě svého blízkého kamaráda Honzy Bendiga. Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček se teprve před nedávnem vrátila z romantické "rodinné" dovolené, kterou strávila společně se svou dcerkou Ruminkou a novým partnerem Leonardem Lekajem. O tom, jak si pobyt v exotické destinaci společně užili, povyprávěla v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Návrat do pracovního procesu

Do detailu vymakaná show zpěváka Honzy Bendiga byla plná známých osobností i mladých talentů. Uskutečnila se o víkendu v pražském Fóru Karlín, které bylo narvané k prasknutí. Mezi čestnými hosty, kteří vystoupili po boku někdejšího finalisty pěvecké soutěže SuperStar, byly i jeho dávné "soupeřky" a nyní nejlepší kamarádky Monika Bagárová a Markéta Konvičková.

Teprve nedávno se Monika Bagárová vrátila z exotické dovolené na Zanzibaru, kterou trávila se svou novou láskou Leonardem Lekajem a s dcerou Ruminkou, a o tom, jak si to tam užívá, samozřejmě informovala i své fanoušky na Instagramu. Ihned po návratu zpět do Čech zase nasadila pracovní tempo. "Zvládám to v pohodě. Já velmi ráda cestuju a zároveň se i ráda vracím domů, takže pro mě je to hezký návrat do reality, hezký nástup, protože jsem se opět rychle vrátila do práce a ke svým věcem, takže fajn," řekla eXtra.cz Bagárová.

První rodinná dovolená

I když zpěvačka a karlovarský podnikatel necestovali do zahraničí poprvé, tento výlet byl pro ni jiný než ty předchozí. "Nebyla to naše první dovolená, ale byla to první taková, kde jsme už mnohem víc odpočívali," svěřila se Bagárová, pro kterou to možná byla i taková první dovolená v rodinném duchu.

Svého nového partnera Leonarda před veřejností zpočátku tajila, nyní už o něm mluví otevřeně. O tom, jak probíhalo seznámení její dcery s Leem, však mluvit nechtěla. "Nezlobte se, ale o tom nebudu mluvit. To jsou pro mě tak citlivé věci, o kterých nechci mluvit," řekla Monika, pro kterou je to všechno asi stále ještě příliš čerstvé.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy