Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová poprvé na veřejnosti ukázala svého kolouška: Nemohl z ní spustit oči

Takhle jim to slušelo.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 40 fotografií
Monice Bagárové (23) se jako jedné z mála podařilo vymanit ze škatulky soutěžící SuperStar a po jejím skončení rozjela hodně úspěšnou pěveckou kariéru. V jednom měla ale smůlu, a to byli chlapi. V současné době se ale vše obrátilo k lepšímu a už rok je zamilovaná do svého přítele a hudebníka Dávida Hodeka (20).

V poslední době se vyrojily různé spekulace o tom, že Monika Bagárová rapidně ztloustla a narostl jí zadek. Na Česko-Slovenském plese se mohli nejenom fanoušci přesvědčit o naprostém opaku. Zpěvačka zvolila nádherné upnuté šaty, ve kterých se rýsovala její dokonalá postavička.

Ani památky po kilech navíc nebo macatém zadku. Monika vypadá stále báječně, a navíc už více než rok září štěstím. Její vyvolený se jmenuje Dávid Hodek a na Slovensku ho znají jako velmi úspěšného muzikanta.

Monika našla štěstí vedle muže, který se prosadil na hudebním poli už jako dvanáctiletý klučina. Tehdy vydal první album a byl oceněný prestižní cenou Talent Of The Year 2009, kterou uděluje Austrian Music Office.

Mladinká zpěvačka vyvedla svého přítele do společnosti a ples si náramně pochvalovala. „Včerejší Česko-Slovenský ples jsme si moc užili. Odcházeli jsme snad poslední, společně s cimbálovkou, na kterou jsme si zatančili čardáš,“ napsala Monika.

Související články

Další články