Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Monika Bagárová po rozchodu s Muradovem: Velké stěhování a nový domeček

+ Dalších 9 fotografií

Nádherná Monika Bagárová (27) a uzbecký zápasník Makhmud Muradov (32) již netvoří pár, o čemž jsme informovali. Zpěvačka rozchod oznámila v rámci karlovarského festivalu, kam dorazila pouze v doprovodu malé Ruminky a své rodiny. Při této příležitosti poskytla rozhovor i pro redakci eXtra.cz. Rozpovídala se nejen o tom, jaké má plány na léto, a prozradila, že staví baráček.  

Okouzlující zpěvačka Monika Bagárová se rozhodla rozseknout veškeré spekulace týkající se vztahu / nevztahu s Makhmudem Muradovem a potvrdila, že s uzbeckým zápasníkem už netvoří pár, o čemž jsme informovali.

Monika Bagárová: Rozchod

S MMA zápasníkem tvořila pár od roku 2019. O rok později se dvojici narodila malá dcerka Ruminka, na kterou však byla Monika často sama. Makhmud většinu času tráví kvůli své práci v zahraničí.

Pro Moniku je to velmi bolestivé a citlivé téma, ale smutek jí brzy nahradí radost z nového domečku! O radostnou novinku se zpěvačka podělila v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytla v rámci karlovarského filmového festivalu. Monika vystoupila na Fashion show návrhářky Zuzany Lesákové, která se uskutečnila 3.7. 2022 v hotelu Imperial, a rozpovídala se nejen o plánech na léto.

Do Varů zpěvačka dorazila pouze na jednu noc, a to v doprovodu své rodiny a malé Ruminky. “Jsem ráda, že tu mohu opět být. Mám s sebou malou, rodiče hlídají. Jsem ráda, že jsem si to přijela užít nejen jako divák nebo posluchač, ale i jako vystupující.” Moniku ve Varech totiž čekají i pracovní povinnosti. “Jsem moc ráda, že už se může vystupovat. Takže si užívám každou akci, každý svůj koncert.”

Monika Bagárová staví baráček

Nádherná zpěvačka prozradila také své plány na léto a rozhodně se nebude nudit! Chce si užít každé chvíle a hlavně se chystá velké stěhování. Monika se brzy bude radovat z nového domečku. “Točím album, takže se věnuji hudbě, stavíme domeček a po létě proběhne velké stěhování. A budeme si užívat naplno! Krásného počasí a tak,” podělila se o radostnou novinku.

Celý rozhovor je ke zhlédnutí v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy