Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější fotografie Moniky Bagárové: Utrápená zpěvačka poslala vzkaz fanouškům

Monika Bagárová poslala vzkaz fanouškům
Zdroj: se souhlasem Moniky Bagárové
+ Další 2 fotografie
selfie

Od Vánoc, kdy talentovaná zpěvačka Monika Bagárová (28) kápla božskou a veřejně přiznala krach vztahu s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (31), se sice na nějakou dobu stáhla z výsluní sociálních sítí, ne však na tak dlouho, jak to zprvu mohlo vypadat. Doteď se svými fanoušky sdílela na Instagramu štěstí svého života - dceru Ruminku (1). Fanoušky ale konečně potěšila i fotkou svojí tvářičky.

Nahodila selfíčko

"Přiznávám otevřeně, že potřebuji čas na to se dát dohromady, a proto jsem se rozhodla, že se teď na chvíli vypařím z internetového světa a budu se plně věnovat sobě a své Rumince, která je smysl mého života," napsala tehdy Monika Bagárová ve svém smutném rozchodovém příspěvku na svém Instagramu. Přece jen od té doby už nějaký ten týden uběhl a zpěvačka usoudila, že je čas ukázat svým followerům nějaké to selfíčko. Na svůj profil nahodila fotku, na které sedí za volantem a zasněně hledí do dálavy před sebou.

Ne smutná, ale vážná

Pod jejím příspěvkem se ale okamžitě strhla lavina komentářů a kromě těch pochvalných se objevilo i mnoho s názorem, že je na fotce Monika smutná. "Tak, tak ....krásná, ale uvnitř smutná," napsala jedna z jejích followerek. "Krásná, ale oči máš smutné," přidala se další ze sledujících a rozhodně nebyla jediná. 

Nakonec zasáhla i sama zpěvačka, aby v tom udělala jasno. "Děkuji Vám za krásné komentáře. Fotka je starší, nejsem na ní smutná, jen vážná," ​napsala fanouškům jasný vzkaz, za který přidala hned několik veselých smajlíků. Jak to je doopravdy, se z jedné fotky asi nedozvíme. Monika teď sice neprožívá lehké chvíle, ale věříme, že ji brzy zase uvidíme s úsměvem na tváři.

Související články

Další články