Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Monika Bagárová po debaklu s O2 arenou ukázala maminku: Vypadá spíše jako její sestra

Monika Bagárová po zrušené o2 areně čelí výsměchu.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
rodina

Monika Bagárová (29) poodkryla své soukromí. Na sociální sítě přidala zpěvačka společné fotografie se svou maminkou, která ovšem spíše vypadá jako její sestra. V současných těžkých chvílích, kdy musela Bagárová zrušit svůj plánovaný koncert v O2 areně, je jí rodina tou největší oporou. 

Monika Bagárová ukázala svou maminku. Zpěvačka na sociální sítě přidala společné fotografie a přiznala, že právě maminka je jí tou největší pomocí. Nejenže při zpěvačce drží stůj co stůj, a to i ve velmi těžkých chvílích, když musela zrušit svůj velkolepý koncert, ale je i skvělou babičkou.


"Mami, děkuji. Děkuji, že jsi mě naučila, co je v životě opravdu důležité, že tu pro nás všechny jsi a že se o nás staráš s láskou a dýcháš pro naši rodinu. Že jsi ta nejlepší máma a babička pod sluncem. Rodina je nejvíc," napsala zpěvačka dojemný vzkaz k příspěvku, kde je zachycena ona, maminka i malá Ruminka.

Doporučené video: Monika Bagárová promluvila o svých plánech:


Maminka je Monice tou největší oporou

Lichotivé komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. "Krasavice, vaše mamka snad nestárne. Je čím dál krásnější," napsala Klaudie. "To je mamka? V kolika vás měla? Ve dvanácti? Krásnou maminku máte," přidává se i Petr. "Je to opravdu krásná žena a vychovala vážně úžasnou dceru," má v tom jasno Michaela.


Krásná zpěvačka si nyní prochází velmi náročným obdobím a je pro ni důležité, aby se měla o koho opřít. Kvůli nízkému zájmu musela odpískat svůj vysněný koncert v O2 areně. Podle informací eXtra.cz se mělo prodat pouze 700 vstupenek. Tyto prostory přitom dokážou pojmout až 20 000 lidí.

„Moji milí, protože jste pro mě po mé rodině ti nejdůležitější, ráda bych se vám touto cestou omluvila. Rozhodla jsem se zrušit svůj vysněný koncert 12. září v O2 areně. Jsem každému z vás, kteří jste se na koncert těšili, vděčná. Našlo se vás několik tisíc a já vám za to z celého srdce děkuji,“ napsala smutně na Instagram.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy