Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Monika Bagárová plánuje další těhotenství. Prozradila, jak velkou rodinu by si přála mít

Monika Bagárová prozradila, jak velkou rodinu by si přála mít
Zdroj: se souhlasem Moniky Bagárové
+ Další 3 fotografie
velké plány

Monika Bagárová (27) opět září štěstím. Poté, co se udobřila se svou životní láskou a tatínkem malé Ruminky Makhmudem Muradovem (32), má zase úsměv na tváři. Krásná zpěvačka si dávala trošku na čas, ale nakonec kápla božskou, že s uzbeckým MMA zápasníkem opět tvoří rodinu. Rozhodla se, že ukojí zvědavost svých fanoušků a prostřednictvím Instagramu jim poodhalila své soukromí. Prozradila, co je pro ni v životě důležité a kolik by si přála dětí. 

Zase šťastná

Zpěvačka Monika Bagárová a MMA zápasník Makhmud "Mach" Muradov zase sdílí jednu domácnost. Rodiče roční holčičky Ruminky po měsíční "pauze" nakonec dali své lásce ještě jednu šanci a udobřili se. Monika se o radostnou novinu podělila se svými fanoušky v živém vysílání na Instagramu.

"Ano, jsme s Machem opět spolu. Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že budeme víc času trávit spolu. Mach teď letí organizovat galavečer do Uzbekistánu, ale brzy se zase vrátí," řekla Monika a bylo na ní poznat, že je opět šťastná.

Než uzbecký bijec odcestoval za prací, stihli spolu ještě oslavit jeho dvaatřicáté narozeniny. Zpěvačka tehdy na sociální síť nahodila přání k narozeninám společně s videem sestaveným ze společných fotografií Macha s Ruminkou.

Monika si po rozchodu se svou láskou dala na nějakou dobu pauzu od "virtuálního světa". Fotky ze svého soukromí tudíž s fanoušky příliš nesdílela. Teď, když se situace konečně urovnala, to všechno dohání a přidává jeden příspěvek za druhým. Dokonce se rozhodla jít s kůží na trh a prostřednictvím Instastories odpovědět sledujícím na pár otázek.

Bude další miminko?

Jednu z jejích fanynek například zajímalo, jaký sen by si krásná maminka ráda splnila. "Já žiju svůj sen a jsem každý den vděčná Pánu Bohu a svým rodičům," odpověděla Monika. "Ke štěstí mi stačí málo, ale přitom je to tak moc. Zdravá rodina, láska, úsměv a radost mých nejbližších," dodala s tím, že všechno ostatní jsou jen krásné bonusy.

Otázka přímo na tělo nakonec přistála od snoubence jejího nejlepšího přítele, zpěváka Jana Bendiga (27), se kterým se seznámila v pěvecké soutěži SuperStar. Lukáš Rejmon se s tím nemazal. "Kdy myslíš, že porodíš ty tři další děti, co jsem ti předpověděl," otázal se kamarádky se smíchem.

"Ráda bych to stihla do třiceti," odpověděla mu Monika se smíchem. No, vzhledem k tomu, že na to má zpěvačka už jen necelé tři roky, nevíme, jestli jí plány vyjdou. Nicméně možná v rámci vášnivého udobřování s Makhmudem možná alespoň na jedno roztomilé miminko zadělají. Nechme se překvapit.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy