Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová otevřeně přiznala, že je ZÁVISLÁ na VELKÝCH KLOBÁSÁCH!

Jak to teda ta Monika má?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
Zpěvačka Monika Bagárová je opravdu půvabná slečna. Štíhlá je jako proutek a podle jejích slov si postavu neudržuje cvičením a jí si, co chce. Ovšem tahle závislost ji dohnala až ke zdravotním komplikacím. Co se pohledné Monice stalo?

Monika Bagárová patří jednoznačně mezi naše nejkrásnější a nejtalentovanější mladé zpěvačky. Poprvé jste ji mohli vidět před pár lety v pěvecké reality show SuperStar a na rozdíl od ostatních soutěžících chytla svoji příležitost za pačesy a v současné době se jí daří opravdu hodně dobře.

Kromě toho, že se věnuje své pěvecké kariéře, tak vystupuje v různých reklamách a účastní se společenských akcí. Zkrátka o Monice Bagárové je pořád slyšet.

I ti méně všímaví fanoušci si jistě stihli všimnout, že zpěvačka vypadá opravdu senzačně. Vždy je perfektně upravená a tělíčko má dokonalé. Ale jestli si myslíte, že tohle má Monika zadarmo, tak jste na omylu.

Monika tvrdí, že necvičí a jí cokoliv, co ji napadne, což je opravdu těžké uvěřit. Ale tyto drobné závislosti na nezdravých věcech se začínají projevovat na jejím zdraví. Údajně má zpěvačka vyšší cholesterol.

Také by měla omezit sladkosti a pečivo, kvůli kterému přibrala již tři kila. Nejvíce ze všeho zbožňuje pečivo, sladkosti, salámy, klobásy, sýry a jiné nezdravé pochutiny. Pokud si bude chtít i do budoucna udržet štíhlou linii bez cvičení, tak nejspíše bude muset tyto neřesti omezit.

Související články

Další články