Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová očima kartářky: Jeden porod za druhým a rozhodování o kariéře

Zdroj: archiv B. Kočkové, Lukáš Kimlička
+ Dalších 10 fotografií
VĚŠTBA
Monika Bagárová (26) si momentálně užívá prvorozené dcerky a všech náležitostí mateřství, podle kartářky, která jí vyložila karty, to ale zdaleka není naposled. Na porodní sál podle ní půvabná zpěvačka půjde ještě třikrát. A co viděla v budoucnosti o její kariéře?

Monika Bagárová bude mít hodně dětí

Monika Bagárová je velmi temperamentní, citlivá žena. Má veliký dar v tom, že je obklopená milující rodinou. A to je nadevše. Nyní dozrála do období, kdy chce být hlavně matkou a její mateřské pudy ovlivní také celý její budoucí život,“ myslí si vědma Barbara Kočková.

„Vzhledem k tomu, že ve svém životě bude mít celkem čtyři děti, její kariéra bude poněkud složitější. Propojovat kariéru s rodinou a mateřstvím totiž není nic jednoduchého. V životě se ji ale ve finále bude velmi dobře dařit,“ slibují podle ní karty populární exhvězdičce SuperStar, v níž byla nedávno i porotkyní.

Karty věští velké rozhodování

„Do dvou let dostane velmi lukrativní nabídku práce. Bude tak stát na pomyslné křižovatce rozhodování. Začne uvažovat i o chůvě pro děti, aby mohla pokračovat a ukojit svou touhu zpívat, nakonec se jí ale povede vše skloubit,“ je kartářka přesvědčená o tom, že u Moniky Bagárové (26) vlastně ve finále bude vše zalité sluncem.

O tom, že by měla mít komplikace ve vztahu s Makhmudem Muradovem, v předpovědi naštěstí nic nevyšlo, zato se ale ukázal zvláštní um Moničiných potomků.

Budoucnost dětí

„Její prvorozené a poslední dítě budou mít určité ezoterické schopnosti, ke kterým má velmi blízko i Monika,“ dodala ze své věštírny Barbara Kočková, která Bagárové slibuje v budoucnu i úplně nové bydlení, i když to současné má vlastně jen krátce.

Suma sumárum to vypadá, že Monika Bagárová se budoucnosti vůbec nebude muset bát, že její mateřské i pěvecké ambice budou naplněny a život prožije do puntíku tak, jak si vysnila.

Související články

Další články