Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Monika Bagárová o životě s bojovníkem Muradovem: Náročné odloučení i stavy vytočení

Monika Bagárová s partnerem Makhmudem Muradovem.
Zdroj: se svolením Moniky Bagárové / foto Lukáš Kimlička
+ Další 3 fotografie
zpověď

Zpěvačka Monika Bagárová (26) nedávno oslavila první rok její rozkošné dcery Ruminky, kterou přivedla na svět s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (31), ten je kvůli své profesi a přípravám na další zápas v elitní soutěži UFC velmi vytížený. Nyní Monika prozradila, jak odloučení od partnera zvládá, co ji dokáže vytočit a jak dokáže být stále pozitivní.

Zpěvačka Monika Bagárová se stala již před více než rokem maminkou dcery Rumii a mateřská role jí velmi sluší. Rodičovství ale musí často zvládat bez svého partnera Makhmuda Muradova, který je jako profesionální MMA zápasník velmi vytížený a kvůli přípravám na další turnaj v UFC je často mimo domov.

Formou otázek, které Monice pokládali její fanoušci, se na některé vybrané rozhodla odpovědět a prozradila, jaký vlastně život s elitním bojovníkem skutečně je.

"Já bych to nazvala spíše život se sportovcem, který má velké cíle a dělá sport na profesionální úrovni. To není jednoduché pro žádnou ženu, takový vztah vyžaduje obrovské pochopení, důvěru, trpělivost a lásku. Je to úplně jiný svět než ten hudební, tohle je dřina dvakrát denně den co den, někdy i v neděli," uvedla zpěvačka, která popsala, i co ji dokáže vytočit.

"Ale to, co mě na tom nejvíc otravuje, je, že v kuse jenom peru a peru tréninkové hadry. Ještě mě vytáčí jedna věc, a to je ta Dota, kterou hraje na počítači. Vždycky říkám, že ten počítač hodím o zem a ještě pořád jsem na to neměla odvahu," dodala Monika úsměvně.

Monika Bagárová: Život je příliš krátký na to být negativní

Dotaz padl také na její pozitivní náladu, kterou neustále čiší. "Kouzlo" je v nastavení si správných životních priorit a být ve společnosti lidí, kteří stojí pevně za vámi.

"Každý je strůjcem svého štěstí. Každý z nás se může rozhodnout, jak chce žít. Já jsem pozitivní, protože jsem se tak rozhodla, mám kolem sebe pozitivní lidi a mé hodnoty a priority mě dělají šťastným člověkem. Život je příliš krátký na to být negativní nebo smutný a nešťastný. Žiju teď a tady s láskou, s rodinou, s bohem," prozradila.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy