Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Monika Bagárová bojuje s malou Ruminkou. Období vzdoru mi dává zabrat, přiznává a snaží se přitvrdit

+ Dalších 8 fotografií

Monika Bagárová není jen úspěšná česká zpěvačka, ale v soukromí je zejména maminkou. Svou dceru Ruminku, která v příštím roce oslaví čtvrté narozeniny, se snaží vychovávat, jak nejlépe to jde. Jak ale prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, snaží se být přísná a nepřistoupit na vše, co si její holčička zrovna zamane. 

Zcela jiné dětství

Zpěvačka Monika Bagárová se stala jednou z kmoter knihy Roma Boy: Příběh nekončí, která je jakousi zpovědí zpěváka Jana Bendiga. Ač je od dob účasti v pěvecké soutěži SuperStar jednou z Honzových nejlepších kamarádek, tak prý ani ona neví, co na ni z jeho Pandořiny skříňky vyskočí.

"Já samozřejmě znám některé příběhy, ale nevím, které tam jsou. Ale věřím tomu, že ta kniha je plná emocí, že se v ní dočteme velký věci, podle toho, co mi Honzík lehce nastínil, a já vím, že on má co nabídnout," řekla eXtra.cz Monika. "Vím, že v životě zažil hodně věcí, a teď si chci přečíst, co tam je, co chtěl lidem říct a o co se chtěl podělit," dodala zpěvačka, která sama má v Bendigově knize svou roli.

Na rozdíl od Honzy měla Monika mnohem jednodušší dětství. "Já jsem měla krásný dětství. Díky bohu jsem měla vždy hlavně maximum lásky, starostlivosti a péče, ale samozřejmě je pravda, že moje dcera teď žije úplně jinak, než jsem žila já," podotkla s úsměvem jedna z nejkrásnějších českých muzikantek, která je maminkou tříleté holčičky Ruminky. "Například když jdeme do hračkářství a ona mi říká – maminko, to je krásná panenka, tak já si pamatuju doby, kdy mně to rodiče nemohli koupit, protože jsme na to třeba neměli, nemohli jsme si to dovolit," dodala Monika.


Musí být přísná

Jako maminka je Monika Bagárová šťastná, že se o svou dceru může postarat a dopřát jí větší luxus, než měla ona jako malá dívka, ale zároveň sama říká, že nesmí přistoupit úplně na vše. "Myslím, že to, jak jsem byla vychovávaná, mi toho dalo do života moc, proto se snažím i u Ruminky být taková, že jí řeknu: Ne, teď ne, jindy. Nebo, že napíšeme Ježíškovi, nebo vyber si levnější hračku. U dětí je strašně důležitý to takto nastavit, protože ta hranice, když dáte příliš, pro to dítě to do budoucího života nebude dobré," míní zpěvačka, kterou čeká velkolepý koncert v O2 areně.

I když Monika žije se svým partnerem Leonardem Lekajem, výchova Ruminky je zejména na ní. Protože její dcera ale právě prochází "obdobím vzdoru", je nutné, aby jako maminka byla občas přísná. "Je jí tři a půl roku, a jak říkám, je to taková malá puberťačka a období vzdoru a různých jejích názorů jsou tady, a teď cítím, že mi to dává docela zabrat," přiznala krásná brunetka, která si povzdechla, že je její dcera paradoxně nejhodnější se svou babičkou, Moničinou maminkou. "Poslouchá ji na slovo, jako paní učitelku, a pak přijdu já a je to divočina," dodala Bagárová se smíchem.

I když už prý Ruminka doma párkrát nadhodila, že by si přála sourozence, pro Moniku není rozšiřování rodiny momentálně na pořadu dne. "Čeká mě O2 arena, čeká mě Road to O2, což znamená práce, do které chci vtáhnout fanoušky a lidi, chci aby byli součástí a aby viděli, co všechno k tomu patří," vysvětlila Bagárová na slavnostním křtu knihy Honzy Bendiga v Paláci knih Luxor.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy