Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová o špatných dnech s Ruminkou: Vypadáš hrozně, směje se jí sestra

Monika Bagárová promluvila o špatných dnech i nové tvorbě.
Zdroj: Archiv Monika Bagárová
+ Dalších 7 fotografií
promluva
Monika Bagárová (26), jedna z nejkrásnějších zpěvaček, prožívá s partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (36), šťastné životní období. Jejich dceruška Rumia zanedlouho oslaví devět měsíců, a tak je Monika naplno ponořená do role mateřství. Mateřství ovšem není pouze jednoduchá činnost a Monika se svěřila, že je Ruminka noční sovička, což se na čerstvé mamince projevilo. Zpěvačka promluvila také o dnech, kdy je bez nálady a o nové tvorbě.

Zpěvačka Monika Bagárová (26) se před necelými devíti měsíci stala matkou dcery Rumii, kterou má s MMA bijcem Makhmudem Muradovem. Na sociálních sítích dává fanouškům často vědět, jak si roli maminky užívá a ukazuje i rozkošné snímky dcery, která roste jako z vody.

Ani u Moniky není vždy vše zalité sluncem

Ač jsou s Ruminkou většinou sehrané parťačky, přeci jen se najdou dny, kdy jí dává zabrat. A to většinou v ty, kdy se Ruminka rozhodne být noční sovou a nedá Monice spát. Na pátý pokus se to ale přece podařilo. "Tak a spí, padl rekord 00:30. Dnes mi dala Ruminka zabrat. Nejraději by byla pořád jen u mě na rukách. Jsem k. o.," svěřila se Monika. "P. S. Ségra mi říká: Moni vypadáš hrozně, jsi unavená, že?" dodala a svěřila se, že ani u ní slunce někdy nesvítí.

"Jestli si myslíte, že nám tady doma z toho občas nehrabe a nemáme dny, kdy jsme bez nálady a všechno nás štve, tak jste na omylu. Máme a taky nám chybí život a běžný věci, které jsme brali jako samozřejmost. No co? Musíme vydržet a těšit se na ŽIVOT. Tak, to je všechno, co jsem chtěla."

Spánkový deficit se druhý den na Rumince projevil, a tak jej dospala v Moničině náruči. "10:21. Jasně, že se to musí přece dospinkat." Krásná slova plná něhy a lásky k dceři nevynechala. "Ale já ji tak moc miluji, tak strašně moc."

Nová tvorba a vzkaz fanouškům

Monika se před pár dny také zvěčnila v nahrávacím studiu a vypadá to, že se mají její fanoušci na co těšit. Zpěvačka totiž pracuje na nové písni. "Věděla jsem, že až se Ruminka narodí, budu chtít být s ní a být jí stále nablízku a tak nějak se rozhodnu, kdy zase začít koncertovat spíš pocitově. Tak pocitově bych to viděla na jaro, už mi docela chybíte, i když si mě moje dcera totálně namotala a hlavně: ona je melodie mého srdce. I tak bych vám rada zpívala a potkávala se s vámi s novým vibem, s novou energií, kterou v sobě mám, ale abych k vám byla upřímná, bojím se, že se s vámi na pódiu neuvidím ještě hodně dlouho."

Související články

Další články