Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Monika Bagárová o mateřství: Nejhorší už máme za sebou a Ruminčina první slova

Monika Bagárová promluvila o mateřství.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 6 fotografií
mateřství
Půvabná zpěvačka Monika Bagárová (26) zažívá společně s partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (30) jedno z nejkrásnějších období života. Před sedmi měsíci totiž poprvé na vlastní oči mohli spatřit a konečně pochovat jejich rozkošnou dceru Rumiu, která roste jako z vody. Maminka Monika se na sociálních sítích rozpovídala o mateřství a vypadá to, že Ruminka začne velmi brzy mluvit.

Monika Bagárová (26) je štěstím bez sebe. S partnerem Makhmudem Muradovem na svět nedávno přivítali dcerku Rumiu, která jim dělá jenom radost. Na sociálních sítích se čerstvá maminka Monika rozpovídala o mateřství. Šestinedělí pro ni bylo doposud nejnáročnější. "Musím zaklepat, ale myslím, že to nejtěžší období máme za sebou, ten začátek šestinedělí." Tohle období ale pominulo a Monika si v dnešních dnech mateřství velmi užívá. "Teď už je to pohoda, jsme sehrané parťačky a nejlepší kámošky. Moc nám pomáhá rodina, která je stále nablízku, když je partner pracovně v zahraničí nebo má přípravu na zápas," prozradila.

První slova

Rozkošná Ruminka dělá rodičům jenom radost. A vypadá to, že brzy řekne první slovo. Podle náznaků to ale obvyklé slovo "táta" možná nebude. "Už umí babababa a mamamama," napsala Monika k roztomilému videu, ve kterém Rumia vydává první hlásky.

Do práce se Monika nežene

Monika Bagárová má obrovskou základnu fanoušků, kteří zbožňují veškeré novinky, které s nimi sdílí. Už se ale také nemohou dočkat, až začne půvabná zpěvačka opět tvořit. Proto se jí zeptali, zda už plánuje pracovat z domu, nebo by Ruminku dala kvůli práci klidně do jesliček.

"Budu určitě pracovat, ale nikam se nehrnu. Ruminka je ještě malinká a já si ji každý boží den strašně užívám a jesličky za mě určitě ne." Jako zpěvačce Monice světová pandemie její práci také příliš neulehčila. "Situace kvůli covidu mi stejně neumožňuje moji práci dělat. Kdyby ano, stejně jsem si říkala, že bych začala pomalu koncertovat až někdy na jaře 2021," dodala.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy