Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová má 8 měsíců po porodu nohy jako laňka. Ruminka překvapila prvními slůvky

Ruminka slaví 8 měsíců.
Zdroj: Archiv Monika Bagárová
+ Dalších 5 fotografií
galerie
Zpěvačka Monika Bagárová (26) září štěstím snad každým dnem více. Radost jí dělá jak její rozkošná dcera Rumia, která slaví osm měsíců, tak i její partner, MMA zápasník Makhmud Muradov (30), který zase slaví světové úspěchy. Půvabná Monika se na svých sociálních sítích pochlubila krásnými snímky dcery, která roste jako z vody.

Oblíbená zpěvačka Monika Bagárová (26) s partnerem Makhmudem Muradovem zažívají velmi šťastné období. Jejich rozkošná dcera Rumia roste jako z vody a slaví již osm měsíců od svého narození a Monika na svých sociálních sítích sdílela nejen krásné snímky její osmiměsíční dcery, ale také video, na kterém Ruminka říká jedno z prvních slov. A to slovo "máma". "Naše Ruminka má dnes 8 měsíců. Ach, ta láska," napsala na svých sociálních sítích.

Krásným snímkem s dceruškou se pochlubil i pyšný tatínek Makhmud Muradov, který se vrátil z Abú Dhabí, kde již potřetí zvítězil v turnaji UFC.

Rozkošná dceruška, dechberoucí Monika a UFC vítězství Muradova

Zatímco se "Mach" pral o vítězství v turnaji UFC, tak mu jeho největší fanynky, a to Monika s Ruminkou, držely palce z domova. Monika dokonce svou dcerku oblékla do černého bodyčka se srdíčkem a nápisem "Pojď do toho, tatínku, team Muradov". Přání na dálku se nakonec vyplatilo a Muradov se stal skutečně vítězem.

Monice Bagárové navíc mateřství očividně velmi svědčí, na svých sociálních sítích sdílela i snímek v upnutých šatech, na kterém vyniká její skvostná postavička. Není divu, že ji její fanoušci ihned zasypali lichotivými komentáři.

Související články

Další články