Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Monika Bagárová EXKLUZIVNĚ o rozchodu: Proč už se k Dávidovi v žádném případě nevrátím?

Monika je s novým partnerem moc šťastná!
Zdroj: instagram
+ Dalších 39 fotografií
Jak už eXtra.cz exkluzivně informovalo, možná nejkrásnější česká zpěvačka Monika Bagárová (23) se nečekaně a prý dramaticky rozešla s partnerem Dávidem Hodkem (20). Nyní jsme získali exkluzivní vyjádření sexbomby, která naše informace potvrdila!

Monika Bagárová nejprve vyzvídala, kde jsme se zprávu o kopačkách pro jejího ex dozvěděli. Navedla nás na ni ale sama, když z Instagramu vymazala téměř všechny společné fotky s Dávidem. To dívka udělá jen po hodně velkém naštvání! Pak už bylo snadné si rozchod ověřit u kamarádky mladíka.

„Jste první, kdo mi volá a komu to potvrzuji. Je pravda, že jsme se rozešli. Asi mě ale chápete, že se o soukromí nechci bavit a už vůbec ne o důvodech našeho rozchodu. Je to čerstvá věc a není to úplně příjemné. Nikdy jsem navíc neposkytovala informace o tom, z jakého důvodu to s někým skončilo. Nevyvracím to, ale opravdu jsme to uzavřeli jako dva rozumní lidé. Nikoho třetího za tím nehledejte. Prostě to nefungovalo,“ promluvila pro eXtra.cz velmi obšírně Bagárová.

„Čekala jsem, kdy to praskne. Fanoušci mě už totiž bombardovali otázkami, proč už s Dávidem nedělám Instastories a jestli to už náhodou mezi námi neskončilo,“ přiznala dál.

Že by se k sobě ještě někdy vrátili, to ale prakticky vylučuje.

„Nikdy jsem takové comebacky nezažila. Když jsem se už jednou s někým rozešla, bylo to navždy v životě. Tak to je momentálně i mezi námi s Davidem. Oba dva jsme se s tím ztotožnili a dál to neřešíme. Je ale důležité spolu normálně mluvit, takže když se někde pracovně potkáme, určitě se pozdravíme,“ dodala až neskutečně nádherná dívka, která fascinuje statisíce českých mužů.

Bude teď mít někdo z jejích fanoušků šanci nahradit Hodka?

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy