Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Monika Bagárová čelí po Slavících výhrůžkám: Záležitost předávám policii, svěřila se

Monika Bagárová čelí výhrůžkám.
Zdroj: Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
výhrůžky

Rapper Řezník (35), který zvítězil v kategorii Hip hop & rap v anketě Český slavík, si během přebírání své ceny nebral žádné servítky. Zkritizoval nejen Slavíky samotné, ale také českou pop music. Svým výrokem rozhořčil mnoho lidí v publiku včetně zpěvačky Moniky Bagárové (27), která v přímém přenosu prohlásila, že je Řezník shnilá, plesnivá osoba. Moničina reakce nabrala na obrátkách, nyní musí čelit výhrůžkám rapperových fanoušků. Celou záležitost Monika předává policii, informovala o tom na svých sociálních sítích.

"Upřímně jsem měl velkou radost, když tahle anketa skončila, a doufal jsem, že už se nebude obnovovat. Česká pop music je už roky na úplném dnu, nekopíruje zahraniční trendy, a když si občas naladím v autě rádio, udělá se mi fyzicky zle," řekl rapper Řezník, který si přišel pro svou zlatou trofej v masce smrťáka.

"Tohle je takový žebříček toho, co poslouchají ženské 50 až 60 plus. U nás jsou šikovní progresivní umělci, ale ti v tomhle sále nesedí," zakončil svou řeč rapper a své fanoušky požádal, aby pro něj již nehlasovali.

Monika Bagárová se velmi rozhořčila

Řezníkův výrok nezůstal bez odezvy. Zejména rozhořčil zpěvačku Moniku Bagárovou, která předávala ocenění. "Chtěla bych konkrétně k panu Řezníkovi. Podle mě jste shnilá, plesnivá osoba, která se schovává pod maskou a nemá odvahu ukázat svou tvář, no nedivím se, nechceme vás potkávat," řekla na pódiu, když společně s herečkou Patricií Pagáčovou vyhlašovala druhé místo v kategorii Zpěvák.

Výhrůžky předá policii

Celá situace nabrala po Mončině reakci na ještě ostřejších obrátkách. Zpěvačka nyní čelí výhrůžkám, které se rozhodla předat policii.

"Mimo krásné zprávy se našlo i pár výhrůžek od fanoušků pana nejmenovaného. Předávám je policii," svěřila se Monika na svých sociálních sítích s tím, že už nemá chuť ani potřebu situaci kolem výroku na Českém slavíkovi řešit. "Už vůbec nechci tohoto člověka nějakým způsobem rozebírat. Zabojovala jsem za nás všechny v ten daný moment a řekla svůj názor. Jeho tvorbu neznám a ani mě nezajímá. Zhodnotila jsem jeho výstup, jeho chování. Tím to pro mě skončilo. Děkuji všem za podporu," dodala Monika Bagárová.

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy