Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová čelí po Slavících výhrůžkám: Záležitost předávám policii, svěřila se

Monika Bagárová čelí výhrůžkám.
Zdroj: Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
výhrůžky

Rapper Řezník (35), který zvítězil v kategorii Hip hop & rap v anketě Český slavík, si během přebírání své ceny nebral žádné servítky. Zkritizoval nejen Slavíky samotné, ale také českou pop music. Svým výrokem rozhořčil mnoho lidí v publiku včetně zpěvačky Moniky Bagárové (27), která v přímém přenosu prohlásila, že je Řezník shnilá, plesnivá osoba. Moničina reakce nabrala na obrátkách, nyní musí čelit výhrůžkám rapperových fanoušků. Celou záležitost Monika předává policii.

"Upřímně jsem měl velkou radost, když tahle anketa skončila, a doufal jsem, že už se nebude obnovovat. Česká pop music je už roky na úplném dnu, nekopíruje zahraniční trendy, a když si občas naladím v autě rádio, udělá se mi fyzicky zle," řekl rapper Řezník, který si přišel pro svou zlatou trofej v masce smrťáka.

"Tohle je takový žebříček toho, co poslouchají ženské 50 až 60 plus. U nás jsou šikovní progresivní umělci, ale ti v tomhle sále nesedí," zakončil svou řeč rapper a své fanoušky požádal, aby pro něj již nehlasovali.

Monika Bagárová se velmi rozhořčila

Řezníkův výrok nezůstal bez odezvy. Zejména rozhořčil zpěvačku Moniku Bagárovou, která předávala ocenění. "Chtěla bych konkrétně k panu Řezníkovi. Podle mě jste shnilá, plesnivá osoba, která se schovává pod maskou a nemá odvahu ukázat svou tvář, no nedivím se, nechceme vás potkávat," řekla na pódiu, když společně s herečkou Patricií Pagáčovou vyhlašovala druhé místo v kategorii Zpěvák.

Výhrůžky předá policii

Celá situace nabrala po Mončině reakci na ještě ostřejších obrátkách. Zpěvačka nyní čelí výhrůžkám, které se rozhodla předat policii.

"Mimo krásné zprávy se našlo i pár výhrůžek od fanoušků pana nejmenovaného. Předávám je policii," svěřila se Monika na svých sociálních sítích s tím, že už nemá chuť ani potřebu situaci kolem výroku na Českém slavíkovi řešit. "Už vůbec nechci tohoto člověka nějakým způsobem rozebírat. Zabojovala jsem za nás všechny v ten daný moment a řekla svůj názor. Jeho tvorbu neznám a ani mě nezajímá. Zhodnotila jsem jeho výstup, jeho chování. Tím to pro mě skončilo. Děkuji všem za podporu," dodala Monika Bagárová.Související články

Další články